REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojas klausia: kada bus suderinti autobusų ir traukinių tvarkaraščiai?

www.kursenai.lt gavo skundą iš skaitytojo dėl Kuršėnų miesto autobusų darbo laiko. Kiek prisimename, tai ne pirmas skundas dėl nesuderintų laikų su pvz. traukinių atvykimo laiku. Dėkojame skaitytojui ir pabandysime susisiekti su Kuršėnų autobusų parku.

Laba diena, turbūt aš ne pirmas miesto gyventojas, susidūręs su tokia problema. (visi tyli ir laukia…) Nuo šiol dažnai tenka vykti traukiniu į Klaipėdą ir susidūriau su problema – keliauti pėstute iš centro į Pavenčių stotį.

Autobusas iš centro išvyksta 6.48, kai traukinys pajuda iš stoties,o pasivyti jau nėra šansų. Vargšai miesto gyventojai visokiais būdais stengiasi pasiekti tikslą, kas samdosi mašiną, kas pėstute keliauja… Tuo tarpu autobusas į Micaičius išvyksta 6.33, tad galėtų traukinys prasukt pro Micaičius, tada spėtume.

Gerbiami parko direktoriai,administratoriai ar ne laikas dirbti taip, kad žmogui būtų sudarytos sąlygos patekti į traukinį, čia jau Jūsų, gerbiamieji, didelė spraga darbe. Pamenu laikus, kad atvykus į stotį dar ir gamta galėdavo pasigrožėti, laikas buvo suplanuotas ir nekilo jokių problemų. Šio klausimo taip nepaliksiu, jei nesiimsite priemonių, teks ieškoti kitų kelių. Dėkui už dėmesį.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: