REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojas klausia: kada bus suderinti autobusų ir traukinių tvarkaraščiai?

 • miestiečiai sako:

  Sveiki,labai tinkamas pastebėjimas ir amžina Kuršėnų autobusų parko neišsprendžiama problema.Didieji miestai suderina grafikus,o mūsų miesto ponybė nesugeba to padaryti, kam tokia valdžia ir reikalinga.Tai gal reikia kreiptis į rajono valdžią pagalbos? matau,kad jau nuo balandžio mėn. čia rašoma šiuo klausimu,tai kiek laiko reikia pakeisti grafikui??? metų,mėnesių? Norėtusi,kad bendruomenės tinklalapio puslapyje būtų talpinami atsakymai į šitokius laiškus,užklausimus,nes įspūdis toks,kad jokio dėmesio,jūs durneliai rašykit,o mes darysim ką norim.

 • kuršėnietis sako:

  Mielas Dariau, kur Jūs asmeniškai patartumėte kreiptis dėl problemos teigiamo sprendimo? Ačiū

  • Kuršėnų autobusų parkas
   Adresas: Ventos g. 85, Kuršėnai 81168
   Telefonas(8-41) 581269

   Jeigu neatkreipia dėmesio, tai viešinimas. Tą žingsnį jau žengėme, deja, kai kurioms organizacijoms dar trūksta etikos ir darbo kultūros, bei supratimo, kad dirba ne sau, o kaip valstybinė įstaiga tiesiogiai atsako mums, nes mes ją išlaikome. Džiaugiuosi, kad su kursenai.lt po truputį keičiame sampratą ir organizacijos stengiasi su mumis bendrauti.

 • kuršėnietis sako:

  varge varge,niekada neišsispręs šis klausimas matyt,kol kažkas iš “rimtesnių ponų” nesusid0mės…bet…jie gi traukiniais nevažiuoja…gaila,kad nieko jūs negalite padėti,gaila,nes laukėme ir tikėjomės…

  • Per darbus pamiršau parašyti, kad šis klausimas buvo pateiktas taryboje tvirtinimui, ir bandoma paleisti eksperimentinį autobusą būtent jums tinkamu laiku. Skambino man tiek KAP direktorius, tiek pavaduotojas. Problema ta, kad KAP yra tiesiogiai pavaldus Šiaulių rajono savivaldybei, tad maršrutus tvirtina taryboje. Dėl to sunku yra būti lankstesniems, kadangi Litrail dažnai keičia maršrutų laiką. Kokioje stadijoje dabar sprendimas nežinau, nes kiek visi žinome, po patikrinimų KAP turi nemenkų problemų.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: