REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų miškų urėdijos atsakymas dėl Daugėlių pušyno sužymėtų medžių

  • Kestutis sako:

    Miškininkų atsakymas konkretus.Labai gaila kad šis miško masyvas turi tokį menką statusą. Regis šis miškas kada tai buvo rajono savivaldybės pavaldume, dėja rajono valdininkai nusprendė jo atsikratyti turbūt kaip nuostolingo objekto.Rajono savivaldybė į šį objektą investavo panašiai prieš 40-45 metus,kai buvo išasfaltuotas įvažiavimas ir takas aplink estradą.Kuršėnų miškų urėdija perimusi šį mišką stiprokai atšviežino,tačiau pastaraisiais metais nelikus musų mieste urėdijos šis miškelis lieka kaip našlaitis.Pastaraisiais metais čia nebuvo vykdomi jokie miško priežiūros darbai.Šiemet vasaros vidurį po stipraus vėjo nuvirtę medžiai buvo pašalinti po mėnesio ir tik tie kurie užvirto ant takų 4-6vnt.kiti tebeguli o taip pat ir sausuoliai keliantys pavojų ne tik lankytojams bet ir pačiam miškui. Siūlyčiau apsilankyti raj. savivaldybės administacijai, visuomenės sveikatos biuro vadovui,sporto komiteto ir kultūros skyriaus, gamtos apsaugos ir t.t vadovams šiame miškelyje ir ivertinti šio objekto svarbą musų miestui, gyventojų užimtumui jų poilsiui ir sveikatai.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: