REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

ŠRVMKL V ture – „Kužių“ pergalė po pratęsimo Nuotraukos

Praeitą savaitę įvykusiame ture „Gruzdžiai“ pagerino ŠRVMKL rezultatyvumo rekordą, „Bubiai“ tik po pratęsimo nusileido „Kužiams“, o „Kairiai“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą svečiuose prieš „Ginkūnus“. Rezultatyviausių viršūnėje – Aurimas Urbonas (Bubių „Bubiai“).

Pergalė po pratęsimo

Įspūdingiausias turo mačas vyko Bubiuose, kur vietos „Bubiai“ (3/2) priėmė turnyrinės lentelės lyderius – Kužių „Kužius“ (5/0). Dar pirmajame kėlinuke šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (24:15), tačiau traumų kamuojami kužiškiai antrajame sumažino jį iki minimumo (28:27). Po ilgosios pertraukos kartojosi identiškas scenarijus pirmajai daliai – bubiškiai įgijo 8 taškų persvarą (47:39), tačiau varžovai ją panaikino lemiame ketvirtyje (54:54) ir viskas sprendėsi pratęsime, kuriame stipresni buvo ir daugiau jėgų turėjo svečiai – 72:63.

Po pergalės „Kužių“ vadovas Antanas Kievišas akcentavo traumas ir ligas: „Šią savaitę ir mus užpuolė traumos, ligos ir kitos aplinkybės dėl kurių į rungtynes atvyko tik pusė mūsų komandos. Manau varžovai tą tikrai užfiksavo ir pirmame kėlinuke mums užkūrė tikrą pirtį. Antrajame ketvirty gerai ginantis pavyko stabilizuoti padėtį tad ilsėtis išėjom turėdami tik vieno taško deficitą. Po pertraukos rungtynės klostėsi identiškai, varžovai puikiai sužaidė trečia kėlinuką, mes ketvirtą. O protingiau sužaistas pratęsimas leido išnešti sveiką kailį“, – šypsojosi A. Kievišas.

Tuo tarpu „Bubių“ vadovas Gerardas Baranauskas prisiminė rungtynes: „Rungtynės prasidėjo mūsų komandos mažu spurtu, o „Kužiai“ po poros tuščių minučių pelnė pirmuosius taškus ir pradėjo kabintis į žaidimą“.

„Pirmasis kėlinukas mūsų naudai – 24-15. Antrasis buvo lyg užburtas ir pavyko pelnyti vos keturis taškus, kai tuo tarpu varžovų gynyba judėjo į priekį. Tiesa, tiek mums, tiek kužiškiams pavykdavo apsiginti, o puolime strigome“.

„Lemiamas ketvirtis buvo apylygis, dažniau renkami taškai buvo iš baudos aikštelės ir baudos metimai. Likus penkiolikai sekundžių A. Urbonas taikliais baudos metimais išlygino rezultatą 54:54, bet per likusias sekundes „Kužiams“ nepavyko atlikti metimo“.

„Pratęsimą geriau pradėjo „Kužiai“, mažiau klydo, geriau pataikė svarbiomis minutėmis ir išsivežė pergalę iš mūsų. Geros rungtynės, džiaugiuosi vyrais, kurie kovojo, ir tai matėsi aikštėje. O trūko visai nedaug“, – apgailestavo G. Baranauskas.

Bubių „Bubiai“ – Kužių „Kužiai“ 63:72
(24:15 4:12 19:12 7:15 9:18)

Bubių „Bubiai“: A. Urbonas 22, G. Vaišys 10
Kužių „Kužiai“: M. Jankaitis 27, E. Ožemblauskas 20 

Kiti rezultatai

Atidėtose rungtynėse tarp Kuršėnų „Politechnikos“ (0/5) ir Gruzdžių „Gruzdžių“ (3/2) intrigos nebuvo nuo pirmų minučių. Spurtavę ir įgiję 27 taškų persvarą, svečiai tempą palaikė visas rungtynes, pelnydami virš 30 taškų per kėlinuką ir pasiekė ŠRVMKL rekordą įmetę 144 taškus bei nugalėję kuršėniškius 104 taškų skirtumu.

Ne ką geriau „Politechnikos“ krepšininkams sekėsi ir kitos dienos rungtynėse su SK „Kuršėnų senukais“, kuriems pralaimėta 85 taškų skirtumu. Panašu, kad artimiausiame mače kuršėniškiai kiek galėsi atsikvėpti, nes kely laukia Kuršėnų „Feniksas“, tačiau turės pagerinti savo žaidimą, arba kitu atveju ir toliau pergales matys, kaip savo ausis.

Kuršėnų „Politechnika“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 40:144
(9:36 14:36 9:38 8:34)

Kuršėnų „Politechnika“: A. Imbrožaitis 14, G. Grigaitis 11
Gruzdžių „Gruzdžiai“: N. Palubinskas 29, E. Zdanys 25, K. Jasotis 25

Namie žaidę Kuršėnų SM98/99 (1/4) priešinosi Verbūnų „Pakogamai“ (2/3) iki pat rungtynių pabaigos, tačiau pritrūko jėgų iškovoti pergalę ir nusileido svečiams keturiais taškais – 65:61.

Po rungtynių Verbūnų „Pakogamos“ vadovas Edgaras Šapkus analizavo rungtynes: „Leidome išbėgti visam atsarginių suoleliui į aikštę, tad visi pelnė taškus, išskyrus vieną žaidėją“.

Jaunimas pilnas energijos, judrus, pas juos žaidime keitimai kas 1-2 minutes. Ko gero tai trenerio taktika, išmušti iš vėžių, ginantis asmenine gynyba, bo kol susigaudai, kas pasikeičia, ir kokioje pozicijoje. Šiaip stipri komanda, yra kas veikti – nr. 12 ilgas ir rankos ilgos, ir nelėtas, o antroje pusėje ir tolimi metimai atsidarė“, – vardijo E. Šapkus.

Tuo tarpu Kuršėnų SM98/99 Arnas Liulys buvo nepatenkintas nesugebėjimu susikaupti visas rungtynes: „Gaila, kad nesugebame sužaisti visas 40 minučių. Rungtynės prasidėjo labai vangiai, mes visiškai nepataikėme savo metimų, tinginiavome gindamiesi. Varžovai taipogi galvojo, kad bus lengvas pasivaikščiojimas, susirinko į rungtynes vos likus iki rungtynių pradžios kelioms minutėms. Nepaisant to, Verbūnai kontroliavo žaidimą 25-30 minučių, laikydami 5-10 taškų persvarą savo naudai“.

„Jų skirtumas nebuvo toks saugus, visas rungtynes jaučiau, kad galime jiems įkąsti. Mano jaunimas taipogi patikėjo ir žaidimas išsilygino lemiamame ketvirtyje. Pataikėme kelis tritaškius iš eilės ir likus žaisti minutę, rezultatas buvo lygus, bet pabaigoje pritrūkome jėgų ir protingesnių sprendimų puolant. Tuo pasinaudojo priešininkai ir šventė pergalę. Sveikinu varžovus su sunkia pergale, o saviškius su sukurta intriga“, – dėkojo A. Liulys.

Kuršėnų SM-98/99 – Verbūnų „Pakogama“ 61:65
(9:13 19:24 16:15 17:13)

Kuršėnų SM-98/99: N. Daugmaudis 20, E. Laurinavičius 14
Verbūnų „Pakogama“: G. Šerepka 14, A. Baliutavičius 11 

Tik šešiese susirinkę į rungtynes Kuršėnų „Kristalo“ (4/1) krepšininkai jokių vilčių nepaliko Daugėlių „Flamingui“ (0/5), kurie ir toliau lieka neiškovojęs pergalės. Dar pirmajame kėlinuke paleidę vadžias, daugėliškiai niekaip nesugebėjo sustabdyti Dano Mikolaičio ir Roberto Gideikos dueto – pirmasis po ilgos pertraukos vėl dominavo baudos aikštelėje surinkęs 29 taškus, o antrasis „Kristalo“ sudėty pasirodantis epizodiškai ir iki tol taškų nepelnęs nei taško, šįkart surinko net 20 taškų, pataikęs 6 tritaškius.

Po šios pergalės SK „Kristalas“ išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir kitą savaitę susitiks su pirmą pralaimėjimą patyrusiais ir laipteliu aukščiau stovinčiais „Kairių „Kairiais“, tuo tarpu „Flamingas“ vis dar 11 ir panašu, kad prošvaisčių nesimato, kadangi ateinančiame ture varžovas galingas – Bubių „Bubiai“.

Kuršėnų „Kristalas“ – Daugėlių „Flamingas“ 98:54
(
27:14 22:11 26:11 23:18)

Kuršėnų „Kristalas“: D. Mikolaitis, 29, R. Gideika 20
Daugėlių „Flamingas“: I. Laureckis 14, M. Cikanavičius 8, T. Daukšas 8, R. Misiulis 8 

Pirmą pralaimėjimą patyrė Kairių „Kairiai“ (4/1), svečiuose nusileidę Ginkūnų „Ginkūnams“ (4/1) rezultatu 65:76. Ginkūnai pretenzijas į pergalę pareiškė dar pirmajame kėlinuke, įgiję dešimties taškų persvarą (24:14), kurią Kairiai ėmė lyginti ir prieš ilgąją pertrauką atsilikimą sumažino iki 7 (37:30), o prieš lemiamą ketvirtį ir keturių (45:49). visgi paskutiniame kėlinuke kairiškiai pritrūko jėgų, šeimininkai spurtavo nepavejamai ir iškovojo pergalę, susilyginę su „Kairiais“ ir „Kristalu“.

Ateinančią savaitę „Ginkūnų“ lauks išbandymas Gruzdžiuose, kur jų lauks dvi pergales šiame ture iškovoję ir ant bangos esantys „Gruzdžiai“, tuo tarpu „Kairiams“ teks nelengvas išbandymas namie su SK „Kristalo“ krepšininkais, tad panašu, kad nusimato įdomus turas, kuriame netrūks intrigos ir atkaklios kovos.

Po rungtynių „Ginkūnų“ vadovas Arnas Lukošaitis trumpai pakomentavo rungtynes: „ Nuo pat pirmų minučių virė atkakli kova. Mes gerai gynėmės, dėl ko po pirmo kėlinuko įgijome 10 taškų persvarą. Tačiau varžovai nė nemanė pasiduoti ir po kelių grupių klaidų, žaibiškai kontratakavo ir persvarą  panaikino per kelias antro kėlinio minutes“.

„Visgi ginkūniškiai nė karto neleido varžovams persverti rezultato į savo pusę. O ketvirto kėlinio pabaigoje ji vėl tapo dviženklė. Nors persvara ir tapo dviženklė, tačiau įtampa nė kiek neatslūgo, o kova virė iki pat paskutinių sekundžių. Apie ką byloja ir susistumdymai aikštelėje bei techninės pražangos. Ginkūniškiai turbūt sulošė geriausias rungtynes, bent jau gynyboje. O gera gynyba – puse darbo. Ačiū varžovams už gražią, atkaklią ir bekompromisę kovą. Ir tikiuosi, kad kitą savaitę nepjausim grybo“, – šypsojosi į ūsą A. Lukošaitis.

Tuo tarpu „Kairių“ vadovas Gintaras Fokas akcentavo mažos salės pranašumą šeimininkams: „Pradžia buvo gera, tačiau Ginkūnų salė niekam dar nebuvo dėkinga, išskyrus šeimininkus. „Užrišti“ mums lankai, klaidos ir žmonių trūkumas, kurių turėjome tik septynis, pamažu pradėjo mus graužti iš vidus. O antroje pusėje pradėjus trūkti jėgų ir mūsų nervai silpo, tad sužaidėme nervingai rungtynių pabaigą, kuri ir nulėmė varžybų eigą. Nieko nepadarysi, mokomės iš savo klaidų“, – pamokų nepamiršo G. Fokas.

„Ginkūnai“ – Kairių „Kairiai“ 76:65

(24:14 13:16 16:19 23:16)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Volskis 17 A. Buivydas 15 L. Stankus 15
Kairių „Kairiai“: G. Ickys 20, D. Daugskurdis 20

Antrąkart ture į Kuršėnus sugrįžę Gruzdžių „Gruzdžiai“ (3/2) neturėjo vargo ir su jaunaisiais Kuršėnų „Fenikso“ (1/4) krepšininkais, įveikę juos 95:48. Nors rungtynes vangiai pradėjo abi komandos, ir po pirmo kėlinuko svečiai turėjo tik 3 taškų pranašumą (11:14), visgi Gruzdžiai aukštesnę pavarą įjungė antrajame kėlinuke, padidinę skirtumą iki 11 (40:29), o po ilgosios pertraukos galutinai palaidojo varžovų entuziazmą spurtavę negrįžtamai.

Dvi pergales šią savaitę iškovoję „Gruzdžiai“ kyla turnyrinėje lentelėje aukštyn iki šeštosios vietos, ir pergalių seriją bandys pratęsti namie su ant bangos esančiais Ginkūnų „Ginkūnais“, tuo tarpu Kuršėnų „Feniksas“ kol kas dešimtas, o savo poziciją galės pasigerinti jau ateinančiame ture, su kol kas vangokai rungtyniaujančiais „Politechnikos“ krepšininkais.

Kuršėnų „Feniksas“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 48:95
(11:14 18:26 10:31 9:24)

Kuršėnų „Feniksas“: L. Valackis 21, V. Kaubrė 12
Gruzdžių „Gruzdžiai“: E. Zdanys 19, A. Vozgirdas 18

Namie priėmę lygos naujokus – Kuršėnų „Politechnikos“ (0/5) krepšininkus, SK „Kuršėnų senukai“ (3/2) nebuvo itin svetingi ir iškovojo trečią pergalę iš eilės, įveikę varžovus 85 taškų skirtumu.  Lygos naujokams ir antrasis mačas šią savaitę nebuvo saldus, prieš tai pralaimėjus Gruzdžių krepšininkams 104 taškų skirtumu, tuo tarpu SK „Kuršėnų senukai“ po dvejų pirmų nesėkmių įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės, o prie paskutinės pergalės itin galingai prisidėjo buvęs Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinis Kristijonas Lotiukas, kuris antrajame savo sužaistame mače pelnė net 36 taškus. 

SK „Kuršėnų senukai“ – Kuršėnų „Politechnika“ 139:54
(37:17 29:17 38:12 35:8)

SK „Kuršėnų senukai“: K. Lotiukas 36, D. Pakarklis 29
Kuršėnų „Politechnika“: A. Imbrožaitis 21, A. Budreckis 15 

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke antra savaitė iš eilės laikosi tas pats trejetas, tik šįkart susikeitęs vietomis. Į pirmą vietą šoka Aurimas Urbonas (Bubių „Bubiai“) su 22,6 taško per rungtynes. Antroje vietoje – Deividas Daugskurdis (Kairių „Kairiai“) su 21,8 taško, o į trečią iš pirmos krenta Vilius Kaubrė (Kuršėnų „Feniksas“) su 20,6 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close