REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojos nuomonė: prekybos centrai nesirūpina pėsčiaisiais. Bikuvos ir Norfos atsakymas Nuotraukos

www.kursenai.lt gavo skaitytojos laišką, kuriame ji apgailestauja, kad prekybos centrai Norfa ir Bikuva nesirūpina pėsčiaisiais savo klientais. Dėkojame už laišką, informavome apie problemą prekybos centrų administraciją.

Gyvename netoli Bikuvos, Norfos prekybos centrų. Kas važiuoja ten automobiliais viskas gerai, nuvalytas sniegas aikštelėse, tačiau pėsčiaisiais visai nesirūpinama. Perėjus perėją, tenka eiti gatve, šaligatvis nevalytas iki pat parduotuvių, apverstas sniegu, juo užverstas ir autobusu sustojimas. Labai nesaugu einantiems pėstute.

Bikuvos oficialus atsakymas: Sveiki, skaitytoja rašo teisingai, gatvės nuvalytos, o šaligatviai ne. Iškritus didesniam sniego kiekiui visi susiduriame su valymo problema, nes Kuršėnuose nėra tokios įmonės kuri turėtų tokius technikos pajėgumus, jog operatyviai nuvalytų ir surinktų sniegą. Taigi visi sukamės kaip galim… po Jūsų laiško gavimo praėjus valandai ir 37 minutėm, šaligatviai ir pėsčiųjų perėja nuvalyti. Nuoširdžiai atsiprašome už susidariusius nepatogumus.

Norfos atstovo spaudai Dariaus Ryliškio komentaras: Pirmiausia sunkioji technika nuvalo kelius ir aikštelę, kurioje statomi automobiliai, tik po to rankiniu būdu mūsų darbuotojai nuvalo ir šaligatvius, kuriuos kartais užverčia stumdami sniegą traktoriai. Šiuo atveju šiek tiek nespėjome sureaguoti, ne visada pavyksta tai padaryti, tai yra, kaip yra. Dėkojame už rūpestį.

Dėkojame už atsakymą.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: