REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Moksleivių futbolo lygoje vėl 3 vieta Nuotraukos

8 – asis Šiaulių rajono mokinių futbolo lygos sezonas įeis į istoriją kaip išskirtinis – pirmą kartą varžybos surengtos gražuolėje Šiaulių arenoje, kurioje Šiaulių apskrities futbolo federacija laikinai įrengė futbolo maniežą. Kad ir mes galėtume ten pasivaržyti, turime būti dėkingi Všį futbolo klubui „Savanoris“ bei jo vadovui Daliui Einoriui. Vien dalyvauti ir pažaisti puikioje aikštėje suteikė neišdildomų įspūdžių.

Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos varžybos dalyvauti gali 5-7 klasių mokiniai, nelankantys organizuotų futbolo pratybų. Finaliniame etape mūsų mokyklos komanda 3:2 įveikė Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komandą, bet 0:2 nusileido verbūniškiams, kurie tapo lygos nugalėtojais. Porgupyje iškovoję 2 vietą mūsų mokyklos mokiniai rungtynėse dėl 3 vietos susitiko su Meškuičių gimnazijos bendraamžiais ir po įnirtingos kovos įveikė juos rezultatu 3:2 bei pasipuošė bronzos medaliais. Beje, pernai pusfinalyje taip rungtyniavo Daugėlių ir Meškuičių mokiniai. Tada stipresni buvo meškuitiškiai (2:1).

Komandų rikiuotė:

 1. Verbūnai
 2. Pavenčiai
 3. Daugėliai
 4. Meškuičiai
 5. Anglickio mok.
 6. Kairiai

Mūsų mokyklos komandą sudarė:

 1. Orestas Klimavičius 7
 2. Eimantas Joniškis 7
 3. Jonas Liutvinas 7
 4. Karolis Keras 7
 5. Deividas Kivylius 7
 6. Karolis Kinderis 6
 7. Ugnius Trikšis 6
 8. Tomas Poškus 5
 9. Eivinas Alvinskis 5

Kūno kultūros mokytojas
Romualdas Juodis

 • Siųsti draugui
 • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close