REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Delfi.lt: Vienintelė lietuviška mokykla, kurią pripažino „Microsoft“

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija vienintelė šalyje „Microsoft“ pripažinta parodomąja mokykla. Šis vardas suteiktas už inovacijų naudojimą mokymosi procese bei mokymosi aplinkos, paremtos technologijomis, kūrimą.

Kuršėnų L.Ivinskio gimnazijos moksleiviai sako, kad mokytis jų mokykloje vienas džiaugsmas, nes tokių mokyklų ne tik Šiaulių rajone, bet ir visoje Lietuvoje dar nėra.

„Mūsų mokykloje yra kompiuterių klasė, kur mokytojai veda pamokas integruodami internetines priemonės, pavyzdžiui, egzaminatorius.lt, mes sprendžiame įvairiausius testus, kurie padeda pasiruošti kontroliniams ar egzaminams“, – pasakojo gimnazistė Austėja Garbenčiūtė.

„Man labiausiai patinka, kad visa mokyklos bendruomenė yra prisijungusi prie debesų sistemos, kur galime susisiekti su mokytojais, bendrauti su mokyklos mokiniais“, – sakė kita gimnazistė Monika Kiriejėvaitė. Čia besimokantis Nedas Daugmaudis sakė, kad jam mokykloje labiausiai patinka tai, kad „mokytojai moka mokyti ne tik iš knygų, bet ir įtraukti į tokias klases kaip čia, kuriose galima padaryti visus testus naudojantis kompiuteriu ir galima stebėti rezultatus bendrai“.

Mokytojai džiaugiasi, kad „Microsoft“ specialistai yra prikūrę daugybę programų švietimui. Gimnazijoje dirba 9 mokytojai ekspertai novatoriai. „Aš naudoju naują pristatymo programėlę, kuri mane labai žavi, nes čia galima nesunkiai ir neįdedant daug darbo turėti geras mokymo priemones. Taip pat naudoju „Foto Story“, „Movie Maker“, „Autokoliažą“ ir t.t.“– vardijo mokytoja Tatjana Kriliuvienė. Pirmasis kompiuteris į mokyklą atkeliavo 1995-aisiais. Šiuo metu jų – daugiau nei 200.Vėliau kompiuteriai diegti ir į mokytojų, ir į mokinių darbo vietas. Nuo 2010-ųjų mokykla nebeturi popierinio dienyno, klasėse – išmaniosios lentos, įrengta mažųjų kompiuterių klasė. „Atsirado galimybė naudoti įvairias bendravimo formas, tai – intranetas, internetas, ekstranetas, gal negirdėtas žodis – ekstranetas (tai yra bendravimas su tėvais – pranešimas apie mokinių pažangą ir taip toliau), atsirado lingofoninis kabinetas“, – džiaugėsi gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas. Gimnazijos mokytojai dalyvauja virtualiose konferencijose su pasaulio novatoriškiausiomis mokyklomis. Šalyje mokytojo eksperto novatoriaus vardus turi 26 mokytojai. Šiuo skaičiumi Lietuvos pedagogai lenkia Baltijos šalis ir tokias valstybes, kaip Šveicarija ar Japonija.

Plačiau >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: