REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Gražvydas Mockus: „Būtų labai smagu save išbandyti aukštesniame lygyje.“

Gražvydas Mockuswww.kristalas.net kalbina Kuršėnų Kristalo komandoje žaidžiantį Gražvydą Mockų, kuris su komanda varžosi Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygoje.
Labas! Pirmiausia klausimas tiesiog apie krepšinį, tai kada susidomėjai krepšiniu ir pradėjai žaisti?
Labas. Krepšiniu susidomėjau jau nuo vaikystės, tuo metu buvau išbandęs daug sporto šakų, bet kai sužinojau, kad vyresnysis brolis eina į krepšinio treniruotes, tada ir aš užsinorėjau išbandyti save krepšinio aikštelėje. Tada kažkaip jis man pradėjo patikti, tai nuo tada, kai pradėjau žaisti, tai iki dabar ir žaidžiu. (šypsosi)

Nuo kada žaidi Kristalo komandoje ir kodėl būtent patekai į šią ekipą?
Kristalo komandoje jau žaidžiu 3 metus, į komanda patekau todėl, kad turbūt  ankstesnėje komandoje „Cerera“  rodžiau gerą sportinę formą ir tikriausiai Kristalo žaidėjai ir treneriai į tai atsižvelgė. Buvo pasiūlymų eiti ir  į kitas komandas, bet ši buvo labiau prie širdies.

Kokiose dar komandose ir lygose žaidi?
Žaidžiu Kaune už savo kolegiją Kauno krepšinio C lygoje, taip pat Kelmės rajono pirmenybėse B divizione.

Kalbama, kad Kuršėnų RKL komanda savo gretose norėtų matyti tave, ką gali pasakyti apie šias kalbas?
Šios kalbos pasklido dėl to, kad komandoje trūksta žaidėjų, nes dauguma jų yra iškritusių iš rikiuotės. Be to mažai žaidėjų susirinkdavo tiek į varžybas tiek į treniruotes. Aišku, būtų labai smagu save išbandyti aukštesniame lygyje ir pažiūrėti koks skirtumas yra tarp mėgėjų lygos bei RKL.

Kaip šiais metais vertini Kuršėnų Kristalo komandos sudėtį ir pasikeitusį trenerį? Kokie komandos tikslai?
Kristalo komanda atrodo sustiprėjusi, bet dar trūksta susižaidimosu naujais žaidėjais, taip pat dar reikia prisiprasti prie trenerio, nes skiriasi tiek gynybos ir tiek puolimo strategijos. Komandos tikslas yra patekti tarp 4 stipriausių komandų ir aišku laimėti pirmąją vietą.

Kokias įvardintum šio sezono komandos stiprybes?
Komandos stiprybės turbūt yra centro puolėjai, kurie tiek gynyboje gerai atsitveria dėl kamuolių, tiek puolime gerai užpuola po krepšiu. Taip pat turime mažesnių žaidėju, kurie gali puikiai įmesti tolimus metimus.

Šiame sezone per penkias sužaistas rungtynes vidutiniškai pelnai po 21 tašką, ar jautiesi komandos lyderis ir žadi toliau demonstruoti tokią formą?
Komandos lyderiu nesijaučiu, nes mūsų komandoje atrodome visi lygiaverčiai žaidėjai, o tokia sportinę forma tikrai demonstruosiu ir netgi dar geresnę.

Pralaimėjote išvykose Kužiuose ir Kairiuose, kas nutiko? Kaip vertini tuos pralaimėjimus?
Pralaimėjo todėl, kad nebuvo mes tam pasiruošę morališkai, nesugebėdavo normaliai užpulti prieš zoną, perdavimai buvo duodami priešininkams į rankas. Jau su tais pralaimėjimais yra susitaikyta ir nebesidairome atgal ir tik žiūrim į priekį kaip reikia prieš kitas komandas laimėti.

Įvardink keturias komandas, kurios, tavo manymu, kovos finaliniame ŠRVMKL ketverte dėl čempionų titulo.
Turbūt bus kaip ir praeitais metais: Kairiai, Kužiai, Senukai ir aiškų norėtųsi pamatyti Kristalą.

Ir paskutinis klausimas: koks kelio ženklas apibūdina tavo asmenybę?

Turbūt mane apibūdintų ženklas „Greitkelis“. (juokiasi)

Dėkui, Gražvydai!

www.kristalas.net inf.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: