REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Gražvydas Mockus: „Būtų labai smagu save išbandyti aukštesniame lygyje.“

 • maciau sako:

  taip, tai puikus zaidejas, pabandymo vertas RKL, tik klausymas ar sitos pozicijos zaidejo truksta Kristalui RKL., o SRVMKL tokio zaidejo noretu kiekviena komanda. zinau kad sunkiai sekasi Kristalui siemet RKL. Todel siemet pasiilgau apzvalgos apie Kristalo nesekmes RKL. Sekmes Kristalui SRVMKL ir RKL.

 • mindaugas sako:

  Visos pergales prasideda nuo gero trenerio, kaip sustato komanda ginyboje ir puolime. Jei Kristalas turi biudzeta siai lygai lai ieskosi trenerio rimto, o ne tokio kaip Jankaitis

  • Man atrodo, kad gali pasisamdyti, kad ir patį Deividą Blatą. Kai žaidžia penki pagrindiniai žaidėjai po 35 minutes, o ant suolo pakeitimui sėdi tik du vaikinai, kuriems iki aukštesnio lygio dar yra kur tobulėt, tai nieko naujo nepadarysi ir aukščiau bambos neiššoksi. Futbole gali sužaisti kovingas lygiąsias, ar netyčia išplėšti pergalę, bet krepšiny labai greitai viskas susistato į vietas :) o dabar matosi Kristalo problemos kaip ant delno – žaidėjai traumuoti, ne visi gali lankyti treniruotes, tad ir rezultatai atitinkami.

   • maciau sako:

    daznai sporte del nesekmiu kaltinami treneriai, ju kaita retkarciais duota teigiama rezultata….
    Kad zaidejai traumuoti ar is vis ju truksta informacijos siame puslapyje siemet apie RKL visiskas nulis, matomai ir apzvalgininkai ( rasiusieji) traumuoti….
    Darius matosi dar netraumuotas ir apie SRVMKL kiekviena savaite straipsniuka…. puiku ir malonu paskaityti…


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: