REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų politechnikos mokykla parodoje „Studijos 2016“

Vasario 4 dieną Kuršėnų politechnikos mokykla dalyvavo  XIV tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje Studijos 2016, kuri vyko Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

Parodų ir kongresų centro 4 salėje buvo pristatomos reikalingiausios profesijos ir amatai bei profesinių mokyklų absolventų sėkmės istorijos. Studijų mugėje jau keletą metų iš eilės dalyvauja Kuršėnų politechnikos mokykla. Įrengtame mokyklos stende profesijos mokytojas Egidijus Žilinskas ir stalių specialybės mokinys Tautvydas Variakojis kvietė parodos lankytojus pasigaminti medinį papuošalą, o jį dekoruoti naudojant Zentangle techniką mokė foto ir dizaino studijos būrelio narė Kamilė Muzikantaitė bei etikos mokytoja Felicija Pigulevičienė. Jie  lankytojams teikė informaciją apie mūsų mokykloje rengiamas specialybes, mokymo programas, mokymosi sąlygas, priėmimą ir karjeros galimybes bei atsakinėjo į pateiktus klausimus.

Profesinių mokyklų podiumo programoje pasirodė kirpėjo specialybės mokinės. Jos parodos lankytojus pakvietė pasigrožėti pačių bei mokytojų V. Jurgelienės ir V. Terminaitės sukurta šukuosenų kolekcija „Pastižo elegancija“. Kaip visada, netrūko norinčių nusifotografuoti su šukuosenas demonstravusiomis merginomis.

Nacionaliniame virėjų konkurse, padavėjų ir barmenų šou Studijos 2016 dalyvavo mokinės Monika Čepaitė, Karolis Venclovas, Viktorija Duseikaitė, Liveta Pilipavičiūtė.

Padavėjų ir barmenų specialybės mokiniai Monika ir Karolis padengė stalą tema „O žemė vis dar pašalu kvepėjo“ ir išlankstė iš servetėlių stalo dekoraciją „Lotoso žiedas“. Juos pasirodymui ruošė mokytojos G. Jakutienė, V. Liorentienė ir D. Jokubaitienė.

Virėjo specialybės mokinės konkursui pagamino ir pristatė karštą patiekalą „Laiko orkestras“ ir desertą „Trio draugams“. Jas konkursui ruošė mokytojos I. Rėvutienė ir R. Rudnickienė.

Konkursą vertino ir pažymėjimus įteikė Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija. Susumavus konkurso rezultatus, mūsų mokyklos mokinės užėmė II-ąją vietą. Sveikiname laimėtojas!

Rasa Stepanavičienė, bibliotekos vedėja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 8 d.
10 val. – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Birželio mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close