REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Priešpaskutiniame ture – kiek netikėti rezultai ir sujaukta padėtis turnyrinėje lentelėje Vaizdo reportažas

X ture aistros pasiekė beveik piką – pralaimėjo „Kairiai“, „Ginkūnai“, tad net šešios komandos savo galutinę vietą sužinos tik paskutiniame ture.

Siurprizas Kairiuose

Didžiausia turo staigmena užfiksuota Kairiuose, kur vietos „Kairiai“ (7/3), laikydami visus kozirius rankose užimti trečią arba antrą vietą reguliariajame sezone, sugebėjo prapilti mačą prieš Verbūnų „Pakogama“ (4/6) ir susijaukti visus planus bent jau pakartoti praeitų metų pasiekimą – patekti į pusfinalį.

Tris kėlinukus „juokavę“ kairiškiai sugebėjo prisijuokauti iki 25 taškų skirtumo, ir nors ketvirtajame pagaliau nubudo ir bandė imtis iniciatyvos, tačiau laikas buvo priešas, tad pavyko ištirpdyti tik dešimties taškų skirtumą ir mačas pralaimėtas 72:87.

Po mačo Verbūnų „Pakogamos“ vadovas Edgaras Šapkus buvo lakoniškas: „Nuo pirmojo kėlinuko diktavome savo taisykles. „Kairiai“ stipri komanda, tačiau šįkart viskas buvo kitaip. Jų klaidos – mūsų taškai“.

Tuo tarpu „Kairių“ vadovas Gintaras Fokas po antro iš eilės pralaimėjimo neslėpė emocijų: „Atrodo, lyg žaidėme užmigę. Tingėjome gynyboje, o į taiklius Verbūnų metimus, tiesiog atsakydavome tuščiais šoviniais“.

„Verbūnai“ žaidė užsivedė, su labai dideliu noru laimėti ir mums šįkart teko palikti aikštę nuleidus galvas. Nėra ką daugiau pasakyti. Stengsimės kuo greičiau ištaisyti savo klaidas“, – reziumavo G. Fokas.

Po šios pergalės Verbūnai turi gerus šansus užimti septintą vietą turnyrinėje lentelėje, viskas ko reikia jiems, tai nugalėti paskutiniame ture „Gruzdžius“, tuo tarpu „Kairiai“ įsivėlė į keturių komandų lenktynes dėl 3-6 vietų, o negana to, kairiškiai paskutiniame ture turės pakelti dar nepralaimėjusių „Kužių“ mestą pirštinę, dėl ko šansai užimti 6 vietą tik sustiprėja.

Kairių „Kairiai“ – Verbūnų „Pakogama“ 72:87
(15:21 21:23 10:29 24:14)

Kairių „Kairiai“: D. Dauskurdis 19, G. Ickys 14, M. Jokubauskas 14
Verbūnų „Pakogama“: G. Milašauskas 27, R. Truškauskas 16, A. Baliutavičius 16

Penkiese žaidę Kuršėnų „Kristalo“ (7/3) vyrai didelio vargo su Kuršėnų „Politechnikos“ (0/10) komanda neturėjo. Pasižaidė, taškus pelnė visi, „Politechnika“ irgi surinko didesnį nei įprastai pelnomų taškų vidurkį. Taip sakant ir vilkas sotus, ir avis sveika.

Paskutiniame ture „Kristalas“ turės bene sunkiausią mačą, kuriame spręsis vieta turnyrinėje lentelėje. Pralaimėję „Bubiams“, kuršėniškiai veikiausiai liktų šešti ir susitiktų su SK „Kuršėnų senukais“, tuo tarpu pergalės atveju jie galėtų užimti trečią vietą ir susitiktų arba su „Kairiais“ arba su tais pačiais „Bubiais“, tuo tarpu „Politechnikos“ ekipa baigs turbūt sezoną sausu rezultatu 0-11, paskutinėje vietoje ir bandys save paguosti paguodos turnyre.

Kuršėnų „Politechnika“ – Kuršėnų „Kristalas“ 73:112
(16:36 13:24 26:27 18:25)

Kuršėnų „Politechnika“: R. Savickas 25, A. Imbrožaitis 18
Kuršėnų „Kristalas“: G. Mockus 36, K. Venclovas 31

Pirmojoje pusėje įgiję persvarą Kužių „Kužiai“ (10/0) nors ir sulaukė pasipriešinimo iš Daugėlių „Flamingo“ (1/9), tačiau jiems tai nesutrukdė iškovoti dar vienos pergalės ir priartėti prie sauso rezultato šiame sezone.

Po šios pergalės „Kužiai“ tvirtai stovi ant pirmosios vietos laiptelio ir jiems pagrindinis klausimas yra tik tai, su kuo susitiks ketvirtfinalyje – „Pakogama“ ar „Gruzdžiais“, tuo tarpu „Flamingas“ veikiausiai liks 11 ir kartu su likusiomis trijomis komandomis dalyvaus paguodos turnyre.

Daugėlių „Flamingas“ – Kužių „Kužiai“ 56:85
(10:25 14:23 9:12 23:25)

Daugėlių „Flamingas“: M. Veresovas 18, D. Skerstonas 11
Kužių „Kužiai“: A. Stundžia 32, S. Šapas 17

Jaunųjų kuršėniškių derbyje užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Tikriausiai visi tikėjosi kiek apylygės kovos, tačiau namie žaidęs SK „Feniksas“ (2/10) sugebėjo gana stipriai „gauti į dūdą“ nuo vyresnių „SM98/99“ (2/10) ir palaidoti bent teorines viltis kovoti dėl TOP8.

„Fenikso“ krepšininkai niekaip nesugebėjo sustabdyti iki tol tik po šešis taškus vidutiniškai rinkusio E. Laurinavičiaus, kuris tiesiog užsiautėjo, pelnęs net 38 taškus, tuo tarpu jų gretose išsiskyrė tik A. Auškalnis, pelnęs 18 taškų, ir mažiau, nei įprastai taškų pelnę V. Kaubrė ir L. Valackis – atitinkamai 16 ir 14.

Panašu, kad jau šiame ture aišku, kad „SM98/99“ užims devintą, o „Feniksas“ – 10 vietą, kuri vietos atkrintamosiose negarantuoja, tad komandos išsiaiškins santykius su likusiomis dvejomis ekipomis paguodos turnyre.

Kuršėnų „Feniksas“ – Kuršėnų SM-98/99 59:96
(16:21 9:23 10:21 24:31)

Kuršėnų „Feniksas“: A. Auškalnis 18, V. Kaubrė 16
Kuršėnų SM-98/99: E. Laurinavičius 38, N. Daugmaudis 16

Viliaus Janušausko filmuotos rungtynės:

Tik antrą pralaimėjimą patyrė Ginkūnų „Ginkūnai“ (8/2), kurie praeitą savaitę besimaudę euforijoje ir įveikę „Kristalą“, šįkart patyrė apmaudų pralaimėjimą namie prieš Bubių „Bubius“ (7/3) 67:73. Įdomu tai, kad „Ginkūnai“ abu kartus pralaimėjo namie, dominuodamas tik išvykose, o šis pralaimėjimas ir „Bubių“ pergalė kiek sujaukė turnyrinės lentelės situaciją, kur net keturios ekipos turi tokį pat pergalių pralaimėjimų santykį, ir dalinsis 3 – 6 vietas.

Po šio pralaimėjimo „Ginkūnų“ kortas galėtų sumaišyti tik pralaimėjimas „SM98/99“ ekipai, tačiau tuo tikinčių turbūt nelabai yra, tad tikriausiai jie tvirtai stovi ant antrosios vietos turnyrinėje lentelėje ir būsimi varžovai paaiškės paskutiniame ture, kuriais gali tapti arba „Gruzdžiai“ arba „Pakogama“. Tuo tarpu „Bubių“ situacija daug neaiškesnė ir jos likimas bus aiškus paskutiniajame ture, kur susigrums su SK „Kristalu“ – pergalės atveju užims ketvirtą vietą, pralaimėjimo penktą arba šeštą.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Bubių „Bubiai“ 67:73
(18:13 13:18 13:18 23:24)

Ginkūnų „Ginkūnai“: S. Kozakas 21, A. Volskis 12
Bubių „Bubiai“: T. Daraška 20, A. Urbonas 14

Gruzdžiuose žaidę SK „Kuršėnų senukai“ (7/3) vos neprisižaidė prieš vietos „Gruzdžius“ (4/6). Įgiję pirmame kėlinuke penkių taškų persvarą (27:22), „senukai“ sustojo antrajame ir buvo nubausti gruzdžiškių spurto, kuomet jie netik išlygino rezultatą, bet ir įgijo penkių taškų persvarą (46:41). Tiesa, lyg švytuoklės principu vykusiose rungtynėse kuršėniškiai perėmė kontrolę į rankas po ilgosios pertraukos. Kuomet susikrovė 12 taškų pranašumą, bet lemiame ketvirtyje „Gruzdžiai“ ėmėsi iniciatyvos vėl sparčiai lyginti rezultatą ir tik laikas išgelbėjo kuršėniškius, bei jie iškovojo rezultatyviose rungtynėse pergalę penkių taškų skirtumu – 95:90.

Antrose rungtynėse iš eilės „senukų“ gretose naudingiausiai rungtyniavo D. Brazys, šįkart surinkęs 27 taškus, D. Pakarklis pridėjo 25, tuo tarpu Gruzdžių ekipoje tradiciškai išsiskyrė komandos lyderiai A. Vozgirdas ir N. Palubinskis, abu pelnę po 22 taškus.

Likus vienam turui, SK „Kuršėnų senukai“ turi septynias pergales ir tris pralaimėjimus ir atsargoje mačą prieš SK „Feniksą“, kuris veikiausiai nebus pajėgus įkasti vieniems turnyro favoritų, tokiu pat santykiu lentelėje stovi dar trys ekipos, bet panašu, kad galutinė vieta rikiuotėje priklauso tik nuo SK „Kristalo“ ir „Bubių“ rungtynių. „Bubių“ pergalės atveju kuršėniškiai – treti, o pralaimėjimo – ketvirti. Tuo tarpu Gruzdžiai su keturiomis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais kol kas – 8 ir galutinę vietą turės išsikovoti patys, su pagrindiniais konkurentais „Pakogama“, pergalės atveju užimtų septintą vietą ir susigrumtu su „Ginkūnais“, pralaimėjimo – liktų aštunti ir jų lauktų aukštas „Kužių“ barjeras.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 90:95
(
22:27 24:14 20:37 24:17)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: A. Vozgirdas 22, N. Palubinskis 22
Kuršėnų SK „Senukai“: D. Brazys 27, D. Pakarklis 23

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke iki reguliaraus sezono pabaigos likus vos vienam turui turams vis dar tvirtai pirmauja Deividas Dauskurdis (Kairių „Kairiai“), kuris pelno po 22,7 taško per rungtynes ir panašu, kad niekas iš jo rezultatyviausio žaidėjo titulo antrą sezoną iš eilės neatims. Antroje – Daivaras Pakarklis (SK „Kuršėnų senukai“) – 21,5 taško, o trečioje – Aurimas Urbonas (Bubių „Bubiai“) su 20,3 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close