REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų miesto garbės piliečiai aplankė savo gimtinės biblioteką Nuotraukos

Kuršėnų Vytauto  Vitkausko bibliotekos skaitytojus ir darbuotojas aplankė garbūs svečiai: rašytojai kuršėniškiai, Kuršėnų miesto garbės piliečiai – Stasys Lipskis ir Vytautas Kirkutis.

Palinkėję visiems gerų  ir sėkmingų darbų, įteikė didelį glėbį naujų knygų. Knygos išleistos Stasio Lipskio vadovaujamoje leidykloje „Žuvėdra“.

Šios malonios staigmenos – tai tik pradžia.  Netikėtą dovaną  ir linkėjimus atvežę rašytojai nustebino daugelį – Vytauto Vitkausko broliui Algiui ir giminaičiams padovanojo Vytauto Kirkučio knygų „Gimtųjų žodžių apžavėtas”.

Leidykla „Žuvėdra”  išleido žinomos lietuvių dailininkės keramikės, Kuršėnų miesto garbės pilietės Genovaitės Jacėnaitės atsiminimų knygą „Kas lieka širdyje…” Knygoje puikuojasi autorės ranka rašytas emocingas  įrašas Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekai.

Vakar dovanotą leidinį jau spėjome paskaitinėti –  žavūs  pasakojimai apie pirmuosius gyvenimo metus nukelia  į senuosius Kuršėnus. Čia  persipina miesto istorija, žmonių  emocijos, papročiai, tradicijos. Knygoje  minima ir biblioteka, iš kurios Genovaitės Jacėnaitės mama parnešdavo knygų.

Autorė knygoje  pasakoja  savo kūrybos kelią, apie studijas bei darbą Lietuvos dailės institute.

Genovaitės Jacėnaitės atsiminimų knygą „Kas lieka širdyje…” garbieji kuršėniškiai padovanojo Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui, rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriui.

Gerbiamos, mylimos ir linksmos autorės dovanota keramikinė kompozicija „Skaitanti mergaitė”  puošia bibliotekos Vytauto Vitkausko memorialinės ekspozicijos lentyną. Abu kraštiečiai bičiuliaudavosi, abu mylėjo savo vaikystės ir jaunystės  miestą.

Nuoširdžiai dėkojame trims Kuršėnų miesto garbės piliečiams ir bibliotekos bičiuliams, mylintiems  savo gimtinės žmones,  tradicijas, puoselėjantiems kultūrą ne tik žodžiais, bet ir darbais.

Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos Jonetos Filinskės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: