REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Po II ketvirtfinalio kovų vienas nežinomasis

Praūžus antroms ŠRVMKL ketvirtfinalio kovoms paaiškėjo trys finalinio ketverto dalyviai – jais tapo SK „Kuršėnų senukai“, SK „Kristalas“ ir „Kužiai“, tuo tarpu „Ginkūnų“ ir „Gruzdžių“ dvikovoje lygybė, ten prireiks trečio mačo.

Prireiks ir trečio mačo

Kaip ir prognozuota, bene atkakliausias mačas ir pati serija vyksta tarp Gruzdžių „Gruzdžių“ ir Ginkūnų „Ginkūnų“, kur abi komandos pasidalijo po pergale tarpusavio kovose. Gruzdžiuose vykusioje dvikovoje šįkart stipresni buvo šeimininkai, kurie surengė įspūdingą sugrįžimą paskutiniajame kėlinuke, netik, kad panaikinę devynių taškų deficitą po trijų kėlinukų, bet ir įgiję keturių taškų persvarą, laimėję kėlinuką 22:9.

Ką gi, mačas keliasi į Ginkūnus, kur vyks trečiasis tarpusavio susitikimas, o „Ginkūnai“ bandys vėl pakartoti žygį į finalinį ketvertą.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“ 79:75
(
20:23 23:21 14:22 22:9)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: O. Bugys 21, N. Palubinskis 17
Ginkūnų „Ginkūnai“: R. Vaitkevičius 20, A. Volskis 18

Ir toliau be pralaimėjimų žengia Kužių „Kužiai“, namie gana lengvai peržengę Verbūnų „Pakogamos“ barjerą. Identiškai, kaip ir pirmose rungtynėse, „Kužiai“ iniciatyvą perėmė antroje pusėje, o šįkart kužiškių gretose tiesiog siautėjo Mantas Jankaitis, pelnęs 35 taškus.

Verbūnai antrus metus iš eilės stringa ketvirtfinalio serijoje, o praeitų metų čempionai „Kužiai“ pusfinalyje gaus bene rimčiausią varžovą šiemet – sustiprėjusius SK „Kuršėnų senukus“.

„Kužių“ vadovas Antanas Kievišas paklaustas apie ketvirtfinalio reikalus džiaugėsi: „Ketvirtfinalyje reikalai klostėsi gerai. Namuose  laimėjom gana lengvai o išvykoje teko ir pakovot dėl pergalės. Ačiū Verbūnų komandai už parodytą kovingumą ir sėkmės jiems kitais metais“.

„Atliktas didžiulis darbas, sužaista daug rungtynių, visose pasiektos pergalės. Tad  puikiai suprantam, kad norėdami apginti  čempionų titulą  likusias dvi turim laimėti ir sezoną užbaigti be pralaimėjimų“.

„Žiūrint į ŠRVMKL  istoriją tą du sezonus jau esam padarę. Trečią kartą  to padaryti neleido ta pati Verbūnų komanda kuriai pernai reguliariame sezone pralošėme. Ar tą pavyks padaryti šiais metais priklausys nuo žaidėjų psichologinio pasiruošimo ir aišku sėkmės. Mano nuomone iš keturių komandų, kurios žais pusfinalyje trys tikrai gali užimti pirmą vietą . Labai noriu tikėti kad tai būsim mes“, – šypsojosi A. Kievišas.

Tuo tarpu Verbūnų „Pakogamos“ vadovas Edgaras Šapkus labai neliūdėjo: „Ką galiu pridurti, stengėmės. Porą kėlinukų pakovojome, trečio pabaigoje jau „Kužiai“ perėmė iniciatyvą. Manau, viskas buvo aišku, tiesiog norėjome garbingai pabaigti šį turnyrą. Sėkmės „Kužių“ komandai“.

Verbūnų „Pakogama“ – Kužių „Kužiai“ 74:90
(
14:21 22:20 21:27 17:22)

Verbūnų „Pakogama“: A. Baliutavičius 23, R. Truškauskas 17
Kužių „Kužiai“: M. Jankaitis 35, S. Šapas 21

Nors pradžia buvo daug žadanti Bubių „Bubiams“, kurie spurtavo 13-2, tačiau tai buvo vienintelis jų pasispardymas ketvirtfinalio serijoje. SK „Kristalas“ „bėk ir mesk“ rungtynėse buvo pranašesnis ir greitesnis per žingsnį už šeimininkus, ir iškovojo antrąją pergalę, trečius metus iš eilės išeidami į finalinį ketvertą, tuo tarpu „Bubiai“ identiškai, kaip ir pernai, vėl kluptelėjo prie ketvirtfinalio barjero.

Pusfinalyje SK „Kristalas“ lauks varžovo iš Ginkūnų „Ginkūnų“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ poros, kurių serija vienintelė prasitęsė iki 3 rungtynių.

Po mačo SK „Kristalo“ atstovas spaudai Benediktas Jonuška džiaugėsi komandos susitelkimu: „ Na ką galiu pasakyti, kad į Bubius keliavom kautis, nes puikiai supratom rungtynių svarbą ir mažos salės pranašumus, kuriais moka pasinaudoti šeimininkai. Šį kartą mums negalėjo padėti keletas krepšininkų, taip pat rungtyniavome be trenerio, todėl tikriausiai tai mus išmušė iš vėžių rungtynių pradžioje. Vėliau suaktyvinę gynybą ir vis rasdami spragų bubiškių zonoje sugebėjome prisivyti“.

„Antroje rungtynių pusėje pavyko pataikyti keletą svarbių tolimų metimų, rasti atsidengusius aukštaūgius prie krepšio, todėl šovėme į priekį. Ketvirtame kėlinyje virė grubi kova, tačiau nebeleidome varžovams priartėti arčiau 4 taškų skirtumo. Rungtynės buvo emocingos, grubios, tai rodo keletas techninių pražangų, todėl belieka padėkoti varžovams už gražią kovą ir palinkėti išlaikyti komandos branduolį kitais metais. Džiaugiamės, kad iškovojome kelialapį sausu serijos rezultatu, nes nebereikės grįžti į Kuršėnus trečioms rungtynėms, o dabar belieka ruoštis finaliniam ketvertui“, – mintimis jau finaliniame ketverte buvo B. Jonuška.

Bubių „Bubiai“ – Kuršėnų „Kristalas“ 93:104

Kairiuose susitikusių Kairių „Kairių“ ir SK „Kuršėnų senukų“ mače intrigos daug nebuvo. Antrą kvėpavimą atkrintamosiose įgiję „senukai“ ir antrajame mače po ilgosios pertraukos plentvoliu pervažiavo Kairių komandą, o abejuose mačuose, kaip pabrėžė Kairių „Kairių“ vadovas Gintaras Fokas, didžiausia mįsle kairiškiams buvo Daivaras Pakarklis, kurio jiems taip ir nepavyko sustabdyti.

2-0, ir SK „Kuršėnų senukai“ keliauja į pusfinalį, kur jų lauks šiemet dar nepralaimėję „Kužiai“, tuo tarpu „Kairiai“ baigia pasirodymą turnyre nepasiekę pernai metų rezultato – peržengti ketvirtfinalio barjerą.

Kairių „Kairiai“ – Kuršėnų „Senukai“ 62:86
(13:18 13:24 24:21 12:23)

Kairių „Kairiai“: D. Dauskurdis 17, E. Balčiūnas 15
Kuršėnų „Senukai“: D. Brazys 20, D. Pakarklis 17

Atidėtose Paguodos turnyro rungtynėse intrigos nebuvo. Laimėję MKL II etapo turnyrą Kuršėnuose, jaunieji SK „Fenikso“ krepšininkai paguodos turnyrui motyvacijos daug neturėjo ir pralaimėjo Daugėlių „Flamingo“ ekipai net 61 taško skirtumu.

Tad po šio mačo santykius dėl 9-10 vietų išsiaiškins Daugėlių „Flamingas“ ir Kuršėnų SM98/99, o dėl 11-12 vietų kovos SK „Fenikas“ ir „Politechnika“.

Daugėlių „Flamingas“ – Kuršėnų „Feniksas“ 94:33
(19:11 23:11 28:4 24:7)

Daugėlių „Flamingas“: D. Skerstonas 33, A. Žiauberys 20
Kuršėnų „Feniksas“: L. Valackis 9, E. Ševčiukas 8

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Atkrintamųjų medį rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: