REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paaiškėjo visi ŠRVMKL finalinio ketverto dalyviai ir paguodos taurės laimėtojai

Paskutine ekipa finaliniame ketverte tapo Gruzdžių „Gruzdžiai“, kurie grįžo į TOP4 po trejų metų pertraukos, kuomet du metus paeiliui liko ketvirti, galbūt trečias kartas nemeluos?

Tuo tarpu pirmąkart surengtą Paguodos turnyrą laimėjo Kuršėnų „SM98/99“, finale įveikę Daugėlių „Flamingą“.

Staigmena Ginkūnuose

Kad aršiausia kova atkrentamosiose varžybose vyks tarp Ginkūnų „Ginkūnų“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ prognozavo daugelis, kaip ir tikėjosi serijos 2:1, tačiau didžiausias nustebimas visų laukė, kai sezone iškovoję devynias pergales ir patyrę tik du pralaimėjimus, ginkūniškiai sugebėjo pralaimėti seriją, tik paskutiniame ture septintą vietą užėmusiams „Gruzdžiams“, kurie išlyginę serija namie, į Ginkūnus nuvažiavo karingai nusiteikę.

Per pirmą pusę įgiję net 22 taškų persvarą (20:42), po ilgosios pertraukos gruzdžiškiai vos atlaikė Ginkūnų ėjimą va bank, ir intrigos sugrąžinimą, kuomet šeimininkai atlošė 12 taškų ir skirtumas tapo tik 10 taškų (52:62), visgi lemiame ketvirtyje jėgos pastariesiems išseko, ir serijoje triumfavo Gruzdžių ekipa, įveikusi varžovus 87:69.

Gruzdžių „Gruzdžių“ ekipos vadovas Aurimas Skėrys buvo patenkintas komandos nusiteikimu ir staigmena: „Pagaliau visi susirinkome į rungtynes, tad turime ir rezultatą. Visą sezoną rinkdavomės šešiese, o ant lemiamų rungtynių jau turime visą branduolį, plius esame pasiekę formos piką. Iš tikro „Ginkūnai“ mums parankiausia komanda. Jei būtų reikėję rinktis iš aštuonetuko, būtume pasirinkę būtent „Ginkūnus“, kas mums ir teko“.

„Manau, kad viskas prasidėjo dar Verbūnuose, būtent dėl po pergalingo metimo kone iš vidurio, komanda pakilo į kitą lygmenį, užsikrovę emociškai, užsivedę, tad ketvirtfinalio serija mums ir pavyko. Jau pirmajame mače, kuomet pralaimėjome tik 5 taškais, jautėme, kad galime šioje serijoje dar nustebinti, tad antrajame išlyginę, trečiajame jau buvome nusiteikę tinkamai, kai tuo tarpu „Ginkūnams“ tikriausiai koją pakišo netinkamas nusiteikimas rungtynėms, toks jausmas, kad jie mūsų gal nelabai įvertino“.

„Po dvejų kėlinukų „Ginkūnai“ jau sėdėjo nuleidę galvas ant atsarginių suolo ir nors trečiajame bandė mus vytis, tačiau rungtynių eigą kontroliavome, ir jautėme, kad šis mačas mūsų“.

„Ką gi, po trejų metų pertraukos, smagu patekti į finalinį ketvertą, o kaip sužaisime jau ten, taip. Savo sezono tikslus jau pasiekėme ir viršijome, niekas to nesitikėjo, tad žaisime neslegiami įtampos, savo malonumui“, – didelių tikslų pusfinaliui nekėlė A. Skėrys.

Tuo tarpu „Ginkūnų“ vadovas Arnas Lukošaitis sunkiai rinko žodžius: „Gavom… Antras kėlinys tragiškas. Buvom atsitiesę, bet… „Gruzdžiai“ geresni, tad sėkmės jiems. Ačiū už sezoną“, – padėka baigė komentarą A. Lukošaitis.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 69:87
(10:17 10:25 32:20 17:25)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Volskis 18, V. Rauduvė 11, A. Šavėla 11
Gruzdžių „Gruzdžiai“: A. Vozgirdas 24, E. Zdanys 16 

Pirmąkart šiemet surengtą Paguodos taurę laimėjo jaunieji Kuršėnų krepšininkai iš „SM-98/99“ komandos, kurie itin atkakliose rungtynėse sugebėjo įveikti Daugėlių „Flamingą“ tik paskutiniajame kėlinuke, nors rodėsi, kad po pirmojo kėlinuko, kai jaunuoliai susikrovė 15 taškų persvarą, viskas baigta. Visgi daugėliškiai įspūdingai grįžo į žaidimą, ir nors jį galop pralaimėjo, tačiau už pastangas nusipelno pagyrų.

Pirmąkart šiemet surengtą Paguodos taurę laimėjo jaunieji Kuršėnų krepšininkai iš „SM-98/99“ komandos

Kuršėnų „SM-98/99“ – Daugėlių „Flamingas“ 66:58
(28:13 7:15 12:16 19:14)

Viliaus Janušausko filmuota medžiaga

Kuršėnų „SM-98/99“: P. Jurašius 20, N. Daugmaudis 14
Daugėlių „Flamingas“: D. Skerstonas 13, M. Cikanavičius 12

Pralaimėję Daugėlių „Flamingui“, jaunieji SK „Fenikso“ krepšininkai surado savy jėgų sukovoti su Kuršėnų „Politechnikos“ ekipa Paguodos turnyre dėl 11-12 vietų, nors pastarieji buvo bene arčiausiai pergalės šiame sezone, bet taip ir išliko šiemet sausi.

Šioje dvikovoje išsiskyrė du žaidėjai Linas Valackis (SK „Feniksas“) ir R. Savickas (Kuršėnų „Politechnika“), kurie pelnė atitinkamai 37 ir 47 taškus, o 47 taškai apskritai šio sezono rekordas.

Kuršėnų „Feniksas“ – Kuršėnų „Politechnika“ 89:82
(20:21 37:27 12:22 20:12)

Kuršėnų „Feniksas“: L. Valackis 37, V. Kaubrė 23
Kuršėnų „Politechnika“: R. Savickas 47, A. Budreckis 14

Viliaus Janušausko filmuota medžiaga

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Atkrintamųjų medį rasite čia.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: