REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

futbolas.lt: Kuršėniškis dalyvauja „Liverpool“ klubo peržiūroje. Interviu

Kipras KažukolovasLietuvos U-17 jaunimo rinktinės gynėjas Kipras Kažukolovas šiuo metu svečiuojasi Anglijoje, kur dalyvauja „Liverpool“ klubo peržiūroje.

„NFA-2000“ komandos kapitonas Liverpulyje vieši nuo sekmadienio vakaro, o į gimtąją šalį grįš jau penktadienio naktį. 15-metis jau spėjo sužaisti ir rungtynes, kuriose „Liverpool“ susigrūmė su „Blackburn“ futbolininkais. Lietuvis žaidė visų rungtynių metu.

Iš Kuršėnų kilęs futbolininkas portalui futbolas.lt papasakojo apie naują išbandymą karjeroje.

Kaip atsidūrei „Liverpool“ peržiūroje?

Tiesiog, NFA gavo pranešimą, kad esu kviečiamas atvykti į „Liverpool“ peržiūrą, kurioje praleisiu savaitę. Mano treneriai ir NFA personalas tada viską suderino ir išvykau. Labai apsidžiaugiau sulaukęs tokio kvietimo. Kaip nesidžiaugsi, pamatęs tokio klubo pavadinimą.

Papasakok, apie treniruotes bei klube suteikiamas sąlygas

Na, jie visada turi vieną treniruotę per dieną, kuri būna po pamokų ir vyksta apie dvi valandas. Treniruočių bazėje yra gal aštuonios natūralios dangos aikštės ir dvi dirbtinės. Treneriai visada reikalauja agresyvumo, akcentuoja kamuolio kontrolę bei daug dėmesio skiria presingui. Visur reikia greičio. Jeigu jau esi su kamuoliu, turi viską daryti greitai. Norint žaisti tokiame klube kaip „Liverpool“, ar bet kuriame Anglijos klube, turi būti tikras kovotojas ir būtinai turėti smegenų. Pratimai labai intensyvūs, kiekviename pratime turi atiudoti visas jėgas.

Kas buvo sunkiausia tau pačiam? Galbūt pastebėjai trūkumų savo žaidime?

Labai sunku eiti į dvikovas, nes visi žaidėjai yra puikiai sudėti ir niekas nenori nusileisti. Žinoma, labai sunku buvo gintis prieš juodaodžius, nes jie išsiskiria savo technika, yra tikri kamuolio burtininkai. Matosi, kad visi yra greitesni ir staigesni, tad manau reikėtų didinti savo staigumą, nes ten galvoti ką veikti su kamuoliu daug laiko neturi.

Dalyvavai rungtynėse su „Blackburn“. Papasakok kaip sekėsi jose?

Žaidėme prieš tikrai gerą „Blackburn“ akademiją,  tad komanda pralaimėjo rezultatu 1:2. Bet manau žaidėme tikrai gerai, susikūrėme daug progų, bet išnaudoti pavyko tik vieną… Pačiam buvo tikrai geros rungtynės. Prieš mačą buvau nusiteikęs žaisti agresyviai prieš kiekvieną varžovą, laimėti dvikovas, atlikti tikslius perdavimus bei komunikuoti su komanda. Manau įvykdžiau savo tikslus bei sau galėčiau parašyti aukščiausią pažymį.

Kokie buvo trenerių atsiliepimai?

Jei kalbant apie rungtynes, tai gavau pagyrimų, atsiliepė tikrai puikiai, o apie treniruočių procesą nekalbėjome. Per pačią treniruotę sulaukdavau pagyrų kai kažką gerai padarydavau.

Ar tikiesi sugrįžti į Liverpulį?

Manau šansų visada yra. Jeigu nebūtų, tada nebūtų tikslo ten važiuoti, tad tikrai tikiu, kad teks ten sugrįžti ir laukiu artimiausių žinių.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: