REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Delfi.lt: Mažylis iš Lietuvos užkariavo Europą: pagerino net 4 pasaulio rekordus

Malagoje (Ispanijoje) vykusiame jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionate vėl ryškiausiai spindėjo Lietuvos atstovo Egidijaus Valčiuko žvaigždė. Vos 133 cm ūgio mažylis pagerino net keturis pasaulio rekordus.

17-metis lietuvis pirmuoju bandymu pritūpė su 230 kg štanga ir iškart pagerino jaunių rekordą. Sėkmingas bandymas buvo ir su 240 kg štanga, o pritūpęs su 250 kg svoriu jis sugebėjo pagerinti ir jaunimo grupės pasaulio rekordą. Du kartus pasaulio jaunių rekordą E. Valčiukas pagerino ir štangos spaudime – 140,5 kg, o vėliau – 150 kg. Tiesa, paskutinėje rungtyje mūsiškiui triumfuoti nepavyko – jis atkėlė 145 kg štangą ir su šiuo rezultatu šioje rungtyje liko antras. Vis tik bendroje jaunių grupės svorio kategorijoje iki 53 kg įskaitoje Lietuvos sportininkas surinko net 545 kg ir taip pagerino pasaulio rekordą.

Europos čempionate E. Valčiukas pagerino tris jaunių ir vieną jaunimo pasaulio rekordą bei be didesnio vargo tapo absoliučiu nugalėtoju. Sidabro medalį iškovojo kitas lietuvis 17-metis Dovydas Dargevičius (327,5 kg), o bronza atiteko 14-mečiui iš Baltarusijos Albertui Stankevičiui (325 kg). Svorio kategorijoje iki 59 kg bronzos medalį iškovojo 16-metis Nojus Cypas (390 kg), iki 66 kg grupėje 17-metis Deividas Virbalas liko ketvirtas (395 kg), o 18-metis Tautvydas Sutkus triumfavo sunkiausioje svorio kategorijoje iki 83 kg, iš viso surinkęs 645 kg.

Egidijus Valčiukas

Plačiau >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: