REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Mokyklų prezidentų taurės krepšinio turnyras

Balandžio 15 d. Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje vyko 11 – asis Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų prezidentų krepšinio taurės turnyras. Varžybose dalyvavo Daugėlių pagrindinės 8a, Pavenčių mokyklos 8a, L. Ivinskio gimnazijos 1Ga ir Gruzdžių gimnazijos 2a klasės komandos. Šis turnyras nuo kitų ir skiriasi tuo, kad jame dalyvauja dešimtokai ir jaunesni  mokiniai, kurie turi būti vienos klasės mokiniai. Mūsų mokyklą šiemet atstovavo 8a klasės krepšininkai – Vilius Kaubrė, Edvinas Daunys, Justas Jakavickas, Tolmantas Žalionis, Egidijus Virbickis, Gvidas Šetkus ir Vainoras Geislers.

Per 10 šio turnyro metų visus juos laimėdavo L. Ivinskio gimnazijos komandos ir tik vieną kartą (2014 metais) tai buvo pavykę padaryti gruzdiškiams. Šiemet nugalėtojais tapo mūsų mokyklos jaunieji krepšininkai (66:41 laimėta prieš Pavenčių komandą, 55:46 – Gruzdžių ir 29:24 – L. Ivinskio gimnaziją). Antri liko L. Ivinskio, treti – Pavenčių, ketvirti – Gruzdžių mokiniai. Prizininkai ir nugalėtojai apdovanoti medaliais ir taure, geriausieji komandų žaidėjai prizais, kuriuos įsteigė Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“. Geriausiais žaidėjais pripažinti:

  • Vilius Kaubrė (Daugėliai)
  • Edvinas Mikalauskas (L. Ivinskio)
  • Erlandas Ševčiukas (Pavenčiai)
  • Modestas Černauskas (Gruzdžiai)

Po metų turnyras bus surengtas Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijoje.

Kūno kultūros mokytojas
Romualdas Juodis

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 8 d.
10 val. – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Birželio mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close