REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vaikų berniukų U-14 grupės krepšininkai baigė 2015–2016 m. sezoną

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkai (gimę 2002 m. ir jaun.), sezono baigimo proga surengė krepšinio turnyrą, į kurį pakvietė Pakruojo ir Gargždų bendraamžius. Pirmose rungtynėse kuršėniškiai gana nesunkiai, rezultatu 59–33 įveikė Pakruojo sporto centro komandą. Antrose rungtynėse Gargždų sporto centras 66–41 nugalėjo Pakruojo krepšininkus, tad TOP-NET turnyro „KREPŠINIO PAVASARIS“ taurės likimas sprendėsi paskutinėse turnyro rungtynėse tarp Gargždų ir Kuršėnų komandų berniukų. Po įtemptos kovos paskutinėse minutėse pergalę, rezultatu 49-40 šventė svečiai iš Gargždų, tad mūsų miesto komanda liko antra. „Karavano“ konkursą, kuriame dalyvavo visi turnyre žaidžiantys krepšininkai, laimėjo Kuršėnų komandos atstovas Eimantas Liaugminas, geriausiu mūsų komandos žaidėju išrinktas Titas Stankus.

Komandos treneris Egidijus Morkūnas dėkoja auklėtiniams A. Vozbutui, E. Joniškiui, D. Ščiukui, D. Sutkui, T. Stankui, A. Žilevičiui, E. Liaugminui, D. Kazlauskiui, L. Mačiukui, O. Norkui, U. Spaičiui, D. Saveikiui ir K. Kunigėliui už darbą sezono metu, rėmėjams, taip pat sportininkų tėveliams, bei Kuršėnų sporto mokyklai už skiriamą dėmesį ir suteiktas sąlygas dalyvauti U–14 Lietuvos krepšinio čempionate.

Vaikų berniukų U-14 grupės krepšininkai baigė 2015–2016 m. sezoną

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 8 d.
10 val. – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Birželio mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close