REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Už pagalbą sulaikant vagį padėkota pilietiškai Kuršėnų gyventojai

Birželio 8 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariatoAngelo skulptūrėlė buvo įteikta Inetai Arlauskienei. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius dėkojo drąsiai Šiaulių rajono gyventojai.

Gegužės 27-osios ryte, Šiaulių rajone, Kuršėnuose, moteris savo darbo vietoje, prekybos centre, sulaikė senolį apšvarinusį vagį. Prekybos centre kasininke dirbanti I. Arlauskienė atlikdama savo darbą, jau iš anksto pastebėjo, kaip įtartinas asmuo nužiūrinėja prie kasos stovinčio senjoro atvertą piniginę. Prisiartinęs prie jo, jis nepastebimai ištraukė 5 eurus ir spruko iš parduotuvės. Paėjęs kelis žingsnius nuo kasos senolis pamatė, kad trūksta pinigų ir riktelėjo. I. Arlauskienė supratusi kas atsitiko, sureagavo žaibiškai, pasivijo ir sulaikė vagį. Nepabūgusi jo, pareikalavo atiduoti pavogtus pinigus.

Sulaikytasis pinigus atidavė bei prisipažino vogęs. Po vagystės jam nustatytas 2,29 prom. girtumas.

Pasirodo šį „amatą“ jis išmano puikiai. 43 metų vyriškis daug kartų kartų teistas ir baustas administracine tvarka už vagystes bei plėšimus.

Dėl vagystės Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Inetos poelgis – pavyzdys visiems. Policijos pareigūnai labai vertina tokius poelgius ir dėkoja už pilietiškumą.

Už pagalbą sulaikant vagį padėkota pilietiškai Kuršėnų gyventojai

http://www.siauliu.policija.lt/ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: