REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

2006 m.g. futbolo turnyre triumfavo Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji futbolininkai

Birželio 17 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko 2006 metais gimusių ir jaunesnių vaikų 7×7 futbolo turnyras „Vasara su kamuoliu“. Turnyre dalyvavo 6 komandos, kurios rungtyniavo rato sistema. Tai Šiaulių FA-II, FA-III (2006 m.), Šiaulių FA-II, FA-III (2007 m.), Kuršėnų SM-I (2006 m.) ir Kuršėnų SM-II (2007 m.) komandos.

Kuršėnų SM-I (2006 m.) ir Šiaulių FA-II (2006 m.) komandos įveikusios savo varžovus ir tarpusavyje sužaidusios lygiosiomis 1:1 surinko  po 13 taškų, tad teko skaičiuoti įvarčių santykį. Kuršėniečiai įmušė 4 įvarčiais daugiau už savo konkurentus, kurie ir lėmė turnyro nugalėtojų vardus. Kuršėnų SM-II (2007 m.) komanda lygiosiomis 0:0 sužaidė su Šiaulių FA-II (2007 m.) ir pasiekusi pergalę 2:0 prieš Šiaulių  FA-III (2007 m.) turnyre liko penkti. Trečią ir ketvirtą vietas užėmė Šiaulių FA-II (2007 m.) ir Šiaulių FA-III (2006 m.) komandos, šešti liko Šiaulių FA-III (2007 m.) futbolininkai.

7 m. baudinių konkurse 2007 m. grupėje geriausiai sekėsi mušti įvarčius Kaziui Vasiliauskui, 2006 m. – Armandui Matuliui abu iš Šiaulių FA. Geriausio konkurso vartininko prizas atiteko Kuršėniškiui Edvinui Rimkui (2007 m.). Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Tai buvo paskutinės  Kuršėnų sporto mokyklos jaunųjų futbolininkų varžybos šiame sezone, po kurių jie galės ilsėtis ir džiaugtis vasaros malonumais.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: