REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Laimėtas projektas „susipažinkim su Šiaulių rajonu kitaip“

dubysa-su-savo-krumynais2016 m. birželio 28 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu paskirstytos lėšos bibliotekų informacinių technologijų ir vartotojų gebėjimų vystymo projektams 2016 m. finansuoti. Bibliotekų plėtros projektų vertinimo ekspertų komisijai buvo pateikta 20 paraiškų.

Išnagrinėjusi ir įvertinusi pateiktus projektus, komisija rekomendavo Kultūros ministerijos paramą skirti tik 9 projektams, tarp jų ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektui „Susipažinkim su Šiaulių rajonu kitaip“, suteikiant 5000 Eur dalinį finansavimą. Projekto tikslas: neformalus jaunimo kraštotyrinių gebėjimų ugdymas ir patriotiškumo, sėslumo skatinimas, panaudojant IRT technologijas ir atviro pasaulio žanro virtualių žaidimų kūrimą. Jo metu numatoma vykdyti bibliotekininkų ir jaunimo mokymus kaip sukurti Šiaulių rajono istorinių, įžymių vietų ar gamtos, kultūros paminklų lankytinų turistinių vietų virtualius maršrutus, panaudojant jaunimo mėgstamą kompiuterinį žaidimą „Actionbound“. Šioje kūrybinėje veikloje dalyvautų ir 12–15 rajono bibliotekų su aktyviu jaunimu.

zemelapis sr

Kurdamas šių vietovių virtualius maršrutus jaunimas ne tik geriau pažins kraštotyriniu požiūriu  įdomias vietas, bet ir galės lavinti savo kompiuterinius žaidimų kūrimo, bandymų gebėjimus, o ateityje ir tobulinti  tuos žaidimus, pritaikant turistinį virtualų maršrutą pagal kintantį laikmetį. Bendra kūryba ugdo ne tik geresnį tarpusavio bendravimą, bet ir meilę, pagarbą gimtinei, todėl šia veikla biblioteka siekia sumažinti ir jaunimo emigracijos mastus.

Projekto iniciatorius ir vadovas  – Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyriausiasis bibliotekininkas edukacinei ir projektinei veiklai Almantas Šlivinskas, konsultantė – Agnė Rapalaitė.

Plačiau>> http://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/paskirstytos-lesos-biblioteku-pletros-projektams-2016-metais-finansuoti

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: