REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų „Venta“ palaužė svečius iš Vilniaus

Liepos 16 dieną, praėjusį šeštadienį, Daugėlių stadione įvyko draugiškas mačas tarp Kuršėnų „Ventos“ bei svečių iš Vilniaus – „Katastrofos“  futbolininkų. Pergalę minimaliu skirtumu 2-1 šventė šeimininkų komanda.

Rungtynės prasidėjo šeimininkams daugiau valdant kamuolį, tuo tarpu „Katastrofos“ futbolininkai, ant suolo turėdami vos vieną keitimą, labiau rūpinosi savo vartų saugumu bei esant galimybėms stengėsi išeiti į greitas atakas. Svečių situacija dar labiau pasunkėjo maždaug 10 minutę, kai ekipos puolėjas Airijus Dambrauskas nesėkmingai nusileido prie varžovų vartų bei dėl atsinaujinusios traumos nebegalėjo tęsti rungtynių, palikdamas savus visiškai be keitimų. „Venta“ toliau bandė spausti oponentus, ir tas davė vaisių – išnaudojęs vartininko ir gynėjų nesusikalbėjimą įvarčiu iš kelių metrų į tuščius vartus kuršėniškių komandą į priekį išvedė saugas Mantas Kazlauskas. Tiesa, „Katastrofa“ nepalūžo, ir jau po kelių minučių rezultatą išlygino – klubo saugas Vaidotas Kazlauskas pamatė kiek per toli iš vartų išėjusį „Ventos“ vartininką bei lengvu smūgiu iš 17-18 metrų pasiuntė kamuolį vartų sargui „už kalnieriaus“, bent trumpam nutildydamas šeimininkų fanus. Tiesa, pastarieji po keliolikos minučių vėl gavo progą džiaugtis – „Katastrofos“ ekipa, savo atakoje praradusi kamuolį bei „atkirtusi“ likusius žaidėjus suteikė šeimininkams progą pabėgti į greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūręs į Kuršėnus trumpam grįžęs ir nutaręs už miesto komandą sužaisti Lietuvos U-17 rinktinės kapitonas Kipras Kažukolovas, pasinaudojęs rikošetu, vėl išvedė saviškius į priekį.

Antrame kėlinyje „Venta“ pakeitė bene pusę sudėties, tuo tarpu svečiai iš Vilniaus buvo priversti toliau žaisti be keitimų. Tiesa, verta paminėti, jog antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek nurimo – „Venta“ pavojingų atakų sukūrė vos keletą, tuo tarpu „Katastrofos“ vaikinams kuo toliau tuo sunkiau buvo bėgti į savo greitas atakas. Tačiau rungtynių pabaigoje svečiai vis dėlto turėjo kelis šansus išplėšti bent lygiąsias – visų pirma Vytaras Šukys, smūgiu iš 23-24 metrų sudrebino šeimininkų vartų konstrukciją, o po kelių minučių dar vieną progą pasižymėti turėjo tas pats Vaidotas Kazlauskas, bet jo akistata vienas prieš vieną su antrame kėlinyje aikštėje pasirodžiusiu „Ventos“ vartininku Povilu Mickevičiumi baigėsi pastarojo pergale.

Įvarčių daugiau pelnyta nebuvo, o vėliau ekipos patraukė bendravimo pratęsti neformalioje aplinkoje.

Komentarai:

Artūras Vestartas, „Ventos“ treneris. Rungtynės pavyko tikrai smagios,  komandų pajėgumas buvo gana panašus. Pagrindinis mūsų tikslas buvo padaryti futbolo šventę kuršėniškiams. Kadangi ant suolo turėjome daug keitimų, dėl to stengėmės vienu ar kitu metu į žaidimą įtraukti jaunesnius bei čempionato metu mažiau žaidimo laiko gaunančius futbolininkus. Tuo tarpu „Katastrofai“ buvo sunkiau – jie neturėjo keitimų. Bet kokiu atveju galiu šią komandą tik pagirti, nes ji sugebėjo išlaikyti panašų tempą viso mačo metu. Galbūt didesnis mūsų šviežumas ir nulėmė mūsų klubo pergalę. Mano manymu, šventė tikrai pavyko – žiūrovų buvo nemažai, o kas smagiausia – vėl atgijo mūsų fanų tribūna, labai ačiū jiems! Dėkoju Vaidotui už šį draugiškų rungtynių pasiūlymą, manau, jog ateityje palaikysime ryšį su „Katastrofos“ ekipa, juolab ten žaidžia ir nemažai „emigravusių“ kuršėniškių. Ačiū visiems ir nepamirškite – mus vienija futbolas!

Vaidotas Kazlauskas, „Katastrofos“ žaidėjas. Mano manymu, pagrindinis šių rungtynių tikslas buvo sugrąžinti kuršėniškius į stadioną jiems parodant, jog Kuršėnuose futbolas visada gyvavo ir gyvuos, taip pat tikėjausi, jog bus užmegzti tam tikri ryšiai tarp komandų iš skirtingų Lietuvos kraštų. Kalbant apie rungtynes – situaciją mums labai komplikavo keitimų neturėjimas, tačiau dėl to esam kalti patys, todėl tikrai nenoriu visko „nurašyti“ vien jam. „Venta“ viso mačo metu tikrai demonstravo aukšto lygio futbolą, visose grandyse su kamuoliu elgėsi atsakingai bei rodė gerą susižaidimą. Mums, tuo tarpu, kartais pritrūko ramybės, kartais šalto proto. Žinoma, net ir tokioje situacijoje turėjome progų išplėšti geresnį rezultatą. Ypač keistas jausmas įmušti įvartį Daugėlių stadione būnant svečių ekipos nariu, bet toks jau tas futbolas. Taip pat naudodamasis progą noriu savo bei visos komandos vardu pasveikinti „Ventą“ su pergale bei palinkėti komandai kuo didžiausios sėkmės antrame III-os lygos rate. Taip pat dėkoju ir žiūrovams bei fanų tribūnai, kurie, nors šiandien ir sirgo ne už mūsų komandą, tačiau vis tiek padarė viską, jog būtų sukurta puikiausia atmosfera geroms futbolo rungtynėms. Ačiū, ir susimatysime atsakomajame mače!

Kuršėnų „Venta“ palaužė svečius iš Vilniaus

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: