REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Valanda su kraštiečiu poetu Vaciu Reimeriu“ Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

Rugpjūčio 10 dieną į Kuršėnų miesto Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių sugužėjo aktyviausi vaikų klubo lankytojai ir vaikų dienos centro „ETERNA VITA“ kolektyvas (vad. Asta Bugienė ir Violeta Bernotaitė).

Gausus knygų mylėtojų būrys norėjo paminėti kraštiečio poeto Vacio Reimerio 95-ąsias gimimo metines. Bibliotekininkės vaikams pristatė poeto gyvenimą ir veiklą, originaliai paruošė jo spaudinių parodą. Vyresnieji entuziastingai dalyvavo skaitovų konkurse, citavo Vacio Reimerio eiles. Edukacinio užsiėmimo metu visi pasiėmė popieriaus lapus, spalvotus pieštukus ir noriai ėmėsi iliustruoti poeto eilėraščius. Po užsiėmimo vaikai taip pat suprato ir džiaugėsi, kad galima būti puikiais draugais su knyga – daug sužinoti ir praleisti laiką ne tik skaitant, bet ir iliustruojant tai, ką perskaitei.

Visi popietės dalyviai buvo apdovanoti. Linksmai nusiteikę, linkėdami vieni kitiems gražios atostogų pabaigos, pažadėjome susitikti kitą kartą ir nuveikti ateityje dar daugiau įdomių veiklų bibliotekoje.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė
Nuotraukos vyresniosios bibliotekininkės Karolinos Jasiukevičiūtės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: