REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ačiū Jums, mielieji Kuršėnų krašto žmonės!

Skaitydamas nuomones, ypač rašomas į nacionalinę žiniasklaidą („Bendraukime“, „Delfi Pilietis“) į tai žiūrėdavau skeptiškai ir niekada nemaniau, kad tokį laišką rašysiu ir pats. Kaip sakoma: niekada nesakyk niekada.

Esu jaunas žmogus, prieš porą metų pradėjęs studijas sostinėje, tačiau vis nepamirštantis to krašto, iš kurio kilęs, kuriame susiformavau, kaip asmenybė. Nors studijuodamas Vilniuje galiu tiesiog spjauti į tus Kuršėnus ir sakyti, kad jau esu vilnietis, suprantat, tai tampa populiaru, ypač, kai susipažįsti su naujais žmonėmis (nes kas žino, kur jie yra?), tačiau to nedarau. Pastaruoju metu vis rečiau apsilankau Kuršėnuose, mažiau laiko skiriu šeimai, giminėms, o daugiau ateinančių debatų, tarp kandidatų į Seimą, organizavimui, nors ir tai nėra vienintelis mano „popaskaitinis“ užsiėmimas.

Kodėl sakau ačiū Jums? Norint, kad piliečiai pamatytų, kad vyks debatai, vis dar neužtenka sukuri facebook įvykį ir tikėtis, kad prisirinks pilna salė. Reikia pasitelkti ir vadinamą „Old school“ (senoji mokykla) viešinimą, šiuo atveju elementariausių plakatų kabinimą ant miesto skelbimų lentų. Nežinau, galbūt užkliuvau kokiam briketų pardavėjui ar parduodančiam bulves, bet noriu širdingai padėkoti tiems žmonėms (žmogui), kurie praėjo pro kai kurias mano mikrorajono skelbimų lentas bei gražiai nuplėšėte debatams skirtus plakatus bei išmetėte į šiukšliadėžę (bent jau nešiukšlinate ;) ). Tai stipriai motyvuoja dirbti mūsų kraštui, stengtis kad galėtų gyvai išvysti visus politikus vienoje vietoje bei stiprinant politinį sąmoningumą, padėti apsispręsti už ką balsuoti.

Galbūt neturėčiau sureikšminti šito įvykio ir į tai numoti ranka, bet svarbiausia, kad tai įvyko valandos bėgyje. Turbūt tikrai supykdžiau kažkurį pardavėją!

Dabar rašydamas galvoju, kad šis tekstas gali pats tapti reklama ateinantiems debatams, nes ir intriguojanti antraštė ir tikiuosi niekas per daug nesupyks, kad pakviesiu visus neabejingus Mūsų kraštui žmones Rugsėjo 24 dieną 13 valandą apsilankyti Kuršėnų politechnikos mokyklos aktų salėje, kur galėsite gyvai susitikti su politikais, išvysti debatus tarp jų. Jei jie norės galbūt ir liks pasikalbėti asmeniškai po renginio.

Žinau ką renku,
Kuršėnų miesto iniciatyvinės grupės atstovas,
Karolis Rėvutas

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: