REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kviečiame į debatus tarp kandidatų į Seimą Dainų-Kuršėnų apygardoje

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja Dainų-Kuršėnų apygardos debatus, kurie vyks Rugsėjo 24 dieną, 13 valandą, Kuršėnų politechnikos mokykloje (Daugėlių gatvė 17). Kadangi iniciatyva veikia nešališkai, debatuose dalyvauti kviečiami visi mūsų rinkimų apygardos kandidatai. Debatus moderuoja Šarūnas Černiauskas.

Artėjant 2016 m. Seimo rinkimams Kuršėnų gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Kuršėnų-Dainų apygardoje rinktis reikės net iš 10 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kur šiais metais dėti kryžiuką rinkimų biuletenyje  nacionalinė politikos stebėsenos iniciatyva Žinau, ką renku” ir „Kūrybinės Raiškos Centras“ kviečia Kuršėnų gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į Seimą diskutuos Kuršėnams ir visai šaliai aktualiomis temomis, atsakys į dalyvių klausimus, taip pat debatų metu kiekvieno kandidato bus klausiama, ką jis žada Kuršėnams ir valstybei, o jo atsakymai fiksuojami.

„Politikoje politikai yra prekė, o mes (rinkėjai) esame valiuta. Todėl norint, kad juos išrinktų politikai yra pasiryžę kalbėti būtus ir nebūtus dalykus. Pasitaiko ir atveju, kuomet balsuojame iš tiesų nieko nežinodami apie kandidatą.  Savo iniciatyva norime, jog žmonės pasidomėtų ir žinotų, ką renka, kad suprastų, kur yra tiesiog populizmas, o kur yra pagrįsti įsipareigojimai, o tai priverstų politikus atsakingiau kalbėtis su rinkėjais tiek gyvai debatų metu, tiek virtualiai internetinėje platformoje www.zinaukarenku.lt“, – sako „Žinau, ką renku“ Kuršėnų miesto iniciatyvinės grupės narys Karolis Rėvutas

Debatai organizuojami kartu su akcija „Balsuok atsakingai“, todėl debatų dalyviai gaus specialias rinkėjų atmintines, kuriose ras patarimų kaip formuluoti klausimus kandidatams.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ tai nešališka jaunimo politikos stebėsenos iniciatyva, kuri jau trečius metus vykdo priešrinkiminę stebėseną ir siekia, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojami priešrinkiminiai debatai bei veikia virtuali platforma www.zinaukarenku.lt, kurioje rinkėjai gali tiesiogiai užduoti klausimus politikams. Iniciatyva įgyvendinama pagal Erasmus+ projektą.

Daugiau informacijos apie renginį  https://www.facebook.com/events/1101283676629958/

Kontaktinis asmuo:

Karolis Rėvutas
“Žinau, ką renku” iniciatyvinės grupės narys
karolisrevutas@gmail.com
+37060667337

Žinau, ką renku

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: