REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

ŠRVMKL 9 – ojo sezono startas be staigmenų Nuotraukos

Šią savaitę startavo devintasis Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame 8 komandos varžysis dėl čempionų titulo.

Varžybos vyks dvejais ratais, o po reguliaraus sezono, komandos išsiaiškins nugalėtoją atkrentamosiose rungtynėse.

Pirmajame ture intriga buvo tik Kužiuose, o vieninteliai Gruzdžiai apgynė namų sienas. Pergales iškovojo porų favoritai – SK „Kristalas“, SK „Kuršėnų senukai“, „Ginkūnai“ ir „Gruzdžiai“, o rezultatyviausių žaidėjų sąraše pirmąjį įrašą paliko Arūnas Bačkys iš „Ginkūnų“, surinkęs 30 taškų.

Intriguojanti Kužių ir Kuršėnų akistata

Jau pirmajame ture Kužiuose susitiko vienos favoričių Kužių „Kužiai“ (0/1) ir Kuršėnų SK „Kristalas“ (1/0).

Itin atkakliose rungtynėse pirmavo tiek viena, tiek kita komanda, o pirmajame kėlinuke kužiškiai turėjo ir 10 taškų persvarą. Visgi lemiame ketvirtyje protingiau žaidė kuršėniškiai, kuriems pavyko primesti savo žaidimo stilių ir iškovoti sunkią pirmą pergalę sezone.

Įdomu tai, kad net penki „Kristalo“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, kai tuo tarpu kužiškių gretose į priekį sąstatą tempė trys senieji vilkai – Šapas, Čeputis ir Stundžia, kitų indėlis buvo ne toks žymus.

SK „Kristalo“ atstovas spaudai Benediktas Jonuška akcentavo sunkias rungtynes: „Kužiuose visada yra sunku žaisti, nes jie moka išnaudoti savo salės privalumus. Juo labiau į varžybas susirinkome nepilnos sudėties, buvom tik septyniese“.

„Pradžioje rungtynių visiškai nepataikėme, o kužiškiai sumetė savo metimus ir išsiveržė į priekį. Vėliau keletas pataikytų tritaškių padėjo prisivyti varžovus, bet jie atsakė tuo pačiu ir neleido persverti rezultato, Prie visko prisidėjo ir mūsų įžaidėjo Andriaus Zapalskio čiurnos trauma, todėl likom tik šešiese. Gerai, kad treneris Juozas Staponkus buvo pasiruošęs žaisti.

„Trečiame kėlinyje žaidimas vis dar strigo, bet į rungtynių pabaigą pradėjome tiek gynyboje tiek puolime žaisti agresyviau. Sumesti Juozo Staponkaus baudos metimai, keletas pataikytų Karolio Venclovo ir Ramūno Noručio  metimų pagaliau leido susikrauti pranašumą ir ramiai baigti rungtynes“.

„Pirmą kartą susitikom po praeitų metų finalo, todėl buvo kiek sunkiau žaisti, bet branduolys liko tas pats, tad po truputį, manau, įsižaisim ir į komandą įsilies naujokai“.

„Kužių komanda ryškiai susilpnėjusi po praeito sezono, tačiau visoms komandoms bus sunku su jais žaisti mažoje salėje, kur jie pripratę žaisti“, – vardino Kužių namų salės privalumus B. Jonuška.

Tuo tarpu „Kužių“ treneris Egidijus Averlingis kalbėjo trumpai: „Po pirmųjų varžybų dar nieko daug pasakyti negalime, nes visiškai nauja komanda, bet pastebime, kokia kryptimi dirbti. Manome, kad sezone įsižaidus galime pateikti staigmenų. Rungtynės buvo sunkios, naujai iškeptai komandai žaisti prieš senus patyrusius vilkus buvo sunku. tris kėlinius laikėmės, o ketvirtajame pritrūkome jėgų“.

Kužių „Kužiai“ – Kuršėnų SK „Kristalas“ 70:81
(25:15 15:24 21:18 9:24)

Kužių „Kužiai“: S. Šapas 23, T. Čeputis 12
Kuršėnų SK „Kristalas“: K. Venclovas 17, R. Norutis 15

Kiti rezultatai

Naujo sezono atidarymo rungtynės vyko atnaujintoje pagal visus FIBA standartus Naisių salėje, kur susitiko Naisių „Naisiai“ (0/1) ir SK „Kuršėnų senukai“ (1/0).

Pirmajame kėlinuke spurtavę „senukai“ įgijo dešimt taškų persvarą, kurią stengėsi išlaikyti visų rungtynių metu, ir nors „Naisiai“ nutolti neleido, priartėdavę prie vienženklio deficito, tačiau ketvirtajame kėlinuke pritrūko jėgų ir galutinai palūžo – 68:102.

„Naisių“ ekipos vadovas Gytis Milašauskas akcentavo varžovų lygį: „ Varžovai buvo labai stiprūs, žaidė disciplinuotai, gynėsi gerai ir taikliai metė metimus. O mums nekrito. Gintis taip pat nesisekė“. „Nuo pat pradžios varžovai įgijo 10 taškų skirtumą, retkarčiais prisivydavome iki 7 taškų, bet jie vėl atitrūkdavo ir didindavo skirtumą. Stengsimės atsigauti ir ateityje parodyti geresnius rezultatus“, – žadėjo Gytis Milašauskas.

Naisių „Naisiai“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 68:102
(
14:24 22:20 23:28 9:30)

Naisių „Naisiai“: R. Truškauskas 18, A. Baliutavičius 13, G. Milašauskas 13
Kuršėnų SK „Senukai“: D. Brazys 24, O. Medišauskas 18

Vienintelę pergalę namie iškovojo praeitų metų finalinio ketverto dalyviai – Gruzdžių „Gruzdžiai“ (1/0), namie lengvai sudoroję Daugėlių „Flamingą (0/1) rezultatu 87:55.

Itin pakiliai žaidę gruzdžiškiai persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinuke (20:9), o iki ilgosios pertraukos jau turėjo 17 taškų pranašumą. Tiesa, daugėliškiai trečiajame ketvirtyje bandė kabintis į rungtynes ir kiek pritrumpino rezultatą, tačiau į gerą komandinį šeimininkų žaidimą, svečių ekipoje bandė atsišaudyti tik Marius Cikanavičius, sužaidęs karjeros rungtynes ir pelnęs 25 taškus, kitų indėlis buvo pernelyg menkas ir Gruzdžiai vieninteliai iš turo dalyvių sugebėjo apginti namų tvirtovę.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Daugėlių „Flamingas“ 87:55
(20:9 21:15 16:18 30:13)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: A.Vozgirdas 21, O. Bugys 15
Daugėlių „Flamingas“: M. Cikanavičius 25, D. Skerstonas 12 

Visas rungtynes svečiuose žaidžiantys „Entuziastai“ (0/1) didesnės intrigos į žaidimą Ginkūnuose neįnešė. Nuosekliai didinę rezultatą Ginkūnų „Ginkūnai“ (1/0) jau po pirmos pusės pirmavo 33 taškais, tad likęs laikas tebuvo formalumas ir gera treniruotė ateities rungtynėms.

Net trys Ginkūnų krepšininkai pateko į TOP10 rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką, susikrovę nemenką taškų kraitį, o rezultatyviausiai žaidė kol kas sezono rekordą pasiekęs Arūnas Baškys, pelnęs 30 taškų.

Kuršėniškių gretose pirmais smuikais grojo iš Kuršėnų sporto mokyklos atėję Nedas Daugmaudis ir Paulius Jurašius, pelnę daugiau nei pusę komandos taškų – 25, kitų komandos draugų indėlis buvo nepastebimas, tad atitinkamas ir rezultatas.

Kuršėnų „Entuziastai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“ 114:46
(
12:31 10:24 17:32 7:27)

Kuršėnų „Entuziastai“: N. Daugmaudis 15, P. Jurašius 10
Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Bačkys 30, A. Volskis 19

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke į pirmą vietą išsiveržia Arūnas Baškys (Ginkūnų „Ginkūnai“), pelnęs 30 taškų, antroje – Marius Cikanavičius (Daugėlių „Flamingas“) vid. 25 tšk., o į trečią kyla Dainius Brazys (SK „Kuršėnų senukai“) – 24 taškai.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: