REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II ture – trejos šeimininkų ir viena svečių pergalė

II ture pergales iškovojo visi rungtynių favoritai – namie varžovus įveikė SK „Kuršėnų senukai“, „Kristalas“ ir „Ginkūnai“, o vieninteliai svečiuose laimėjo Naisių „Naisiai“.

Pirmoji Naisių pergalė

Pirmą pergalę iškovojo Naisių „Naisiai“ (1/1), po itin atkaklios kovos įveikę Daugėlių „Flamingą“ (0/2).

Itin atkakliose rungtynėse, kova vyko taškas į tašką, o Naisių krepšininkai lemiamą persvarą susikrovė trečiajame kėlinuke po itin grubių daugėliškių klaidų. Ir nors šeimininkai bandė rungtynių kontrolę gražinti į savo rankas lemiame ketvirtyje, bet jau buvo per vėlu kažką keisti, ir naisiškiai iškovojo pergalę 74:67.

Po pergalės Naisių „Naisių“ komandos vadovas džiaugėsi komandos vienybe: „Rungtynės pirmus du kėlinius buvo įtemptos, nes kovojome taškas į tašką. Trečiame kėlinyje išsiveržėm į priekį ir šiek tiek atsipalaidavome, tad lemiame varžovai po truputi tirpdė skirtumą, bet prisivyti neleidome“.

„Varžovai namų aikštėje jautėsi gerai ir pataikė daug sudėtingų metimų ir iš toli ir iš po krepšio. O mus į pergalę vedė komandos vieningumas ir geras Remigijaus Truškausko žaidimas. Linksmų švenčių ir susitiksim kitais metais“, – linksmai baigė komentarą G. Milašauskas.

Tuo tarpu Daugėlių „Flamingo“ treneris Marius Cikanavičius buvo nekalbus: „Pralaimėjome Naisiams, nes trečiame kėlinuke padarėme per daug klaidų ir leidome jiems atitrūkti. Strigo puolimas. Ketvirtame kėlinuke bandėme ištaisyti padėtį, bet pritrūko laiko. Liūdna, bet yra kaip yra“.

Daugėlių „Flamingas“ – Naisių „Naisiai“ 67:74
(21:24 15:13 8:21 23:16)

Daugėlių „Flamingas“ A. Česnauskas 12, F. Juozapavičius 11, M. Cikanavičius 11
Naisių „Naisiai“: R. Truškauskas 25, G. Milašauskas 11, A. Baliutavičius 11 

Namų sienų pagalba

Tik šešiese žaidę Kuršėnų „Kristalo“ (2/0) krepšininkai iškovojo gana sunkią pergalę prieš kovingai nusiteikusius Gruzdžių „Gruzdžius“ (1/1).

Daugiausia R. Noručio ir K. Venclovo pastangomis, kuršėniškiai pirmajame kėlinuke įgijo 10 taškų persvarą (27:17), kurią antrajame dar ir sustiprino – 44:29. Visgi po ilgosios pertraukos grįžę gruzdžiškiai ėmė spausti varžovus ir mažinti skirtumą, visgi didesniems žygdarbiams skirtumas buvo pernelyg didelis, ir praeitų metų čempionai iškovojo antrąją pergalę – 81:72.

Po rungtynių Karolis Venclovas pakomentavo mačo eigą: „Nuo pat pradžių svečiai iš Gruzdžių pradėjo žaisti agresyviai, bet mes nepasidavėm ir sumetėm savo metimus iš toli. Norutis pataikė kelis tritaškius nuo lentos, mano keli tritaškiai sukrito per rankas, todėl įgijom dviženklį pranašumą“.

„Po antro kėlinio „Gruzdžiai“ pradėjo spausti ir iš esmės jų spaudimas pasitvirtino. Mūsų žaidžiantis treneris Staponkus užsidirbo nesportinę pražangą, svečiai bandė atgauti pasitikėjimą, bet mūsų komanda sugebėjo susitvarkyti, nors ir buvo šešiese. Pabaigoje jautėsi nuovargis, bet išlaikėm pranašumą iki rungtynių pabaigos. „Gruzdžiai“ turi gerą, bet dar nesusižaidusią komandą, todėl visiems bus su jais vargo“, – pagyrė varžovus K. Venclovas. 

Kuršėnų SK „Kristalas“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 81:72
(
27:17 17:12 18:19 19:24)

Kuršėnų SK „Kristalas“: R. Norutis 25, K. Venclovas 19
Gruzdžių „Gruzdžiai“: K. Jasotis 16, N. Palubinskis 16

Namų sienos sėkmingos Ginkūnų „Ginkūnams“ (2/0), kurie neturėjo daug vargo ir antrose rungtynėse, įveikę Kužių „Kužius“ (0/2), kuriems tai antrasis pralaimėjimas.

Apčiuopamą persvarą šeimininkai įgijo dar pirmajame kėlinuke (20:12), ir ją išlaikė iki ilgosios pertraukos (36:27). Po pertraukos ginkūniškiai jau rimtai ėmėsi kužiškių, kurių negelbėjo ir rezultatyviai žaidęs S. Šapas su 27 taškais.

76:51, ir Ginkūnai toliau išlieka pirmi lygoje su dvejomis pergalėmis, tuo tarpu kužiškiai lieka tarp autsaiderių, dar nepatyrę pergalės skonio. 

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Kužių „Kužiai“ 76:51
(
20:12 16:15 21:14 19:10)

Ginkūnų „Ginkūnai“: L. Stankus 18, A. Volskis 14, A. Buivydas 14
Kužių „Kužiai“: S. Šapas 27, K. Šniukas 9

Namie žaidę SK „Kuršėnų senukai“ (2/0) tik pirmajame kėlinuke suteikė vilčių „Entuziastų“ (0/2) vaikinams, kuomet rezultatas buvo lygus – 23:23, antrajame spurtavę „senukai“ įgijo 17 taškų persvarą ir nors po ilgosios pertraukos „Entuziastai“ palaikė tempą, daugiausiai Nedo Daugmaudžio pastangomis, tačiau to neužteko, ir lemiame ketvirtyje šeimininkai jau taršė varžovus, kaip norėjo, laimėję rezultatu 104:66 ir naujus metus gali pasitikti ramiai lyderių trejete.

Kuršėnų SK „Senukai“ – Kuršėnų „Entuziastai“ 104:66
(23:23 30:13 21:22 30:8)

Kuršėnų SK „Senukai“: G. Rupšys 26, T. Grigalius 18
Kuršėnų „Entuziastai“: N. Daugmaudis 30, R. Savickas 15

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke į pirmą vietą kyla Sigitas Šapas (Kužių „Kužiai“) su 25 taškais per rungtynes, antroje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 22,5 tšk., trečioje Remigijus Triškauskas (Naisių „Naisiai“) vid. 20,5 taško.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: