Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ketvirtajame ŠRVMKL ture sunkios SK „Kristalo“ ir „Ginkūnų“ pergalės

Ketvirtajame ture sunkias pergales iškovojo SK „Kristalo“ ir „Ginkūnų“ ekipos, tuo tarpu „Gruzdžiai“ ir SK „Kuršėnų senukai“ vargo neturėjo, o rezultatyviausių žaidėjų sąraše į pirmą vietą kyla Nedas Daugmaudis, kol kas nesulaukiantis daugiau paramos iš komandos draugų.

Sunki favoritų pergalė

Sunkią pergalę iškovojo stipriai nukraujavęs SK „Kristalas“ (4/0), kuris įregistravo du naujus žaidėjus vietoj Karolio Jonuškos ir Roberto Gideikos. Namie priėmę Daugėlių „Flamingo“ (0/4) ekipą, Pavenčių žaidėjai visas rungtynes kovėsi taškas į tašką, o rungtynių pabaigoje 6 taškų persvarą turėjo daugėliškiai, ir tik rungtynių pabaigoje svečių grubios klaidos, leido tvirtovės šeimininkams netik išlyginti rezultatą, bet ir iškovoti pergalę keturių taškų persvara – 77:73.

Po pergalės SK „Kristalo“ spaudos atstovas Benediktas Jonuška akcentavo itin prastą susirinkimą: „ Vėl į rungtynes susirinkome šešiese, įskaitant traumuotą K. Jonušką. Visas rungtynes taip ir nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, nes labai trukdė vaikiškos klaidos, nepataikyti metimai. Kovinga Flamingo komanda tuo puikiai pasinaudojo ir po geros atkarpos ketvirtame kėlinyje turėjo 6 taškų persvarą. Visgi jau kelintose rungtynėse gerai sužaidėme rungtynių pabaigą ir nors ir sunkiai, bet laimėjome. Flamingo komandai palinkėčiau, kad tikėtų, jog gali kovoti su visais, ir ne tik kovoti, tačiau ir nugalėti. Greitu metu tikimės išspręsti trumpo suoliuko problemas pasipildydami naujais žaidėjais“, – palinkėjimu komentarą baigė B. Jonuška.

Tuo tarpu Daugėlių „Flamingo“ treneris Marius Cikanavičius kaip visuomet kalbėjo trumpai ir epitetų negailėjo: „Na va, gavome eilinį kartą vėl, šįkart kritom prieš „Kristalą“ likus žaist 1 minutę pralošinėjome 4 taškais ir nesugebėjome net prasižengti, kad galėtume surengti dar kokią ataką. Žiopliai esam“.

Kuršėnų SK „Kristalas“ – Daugėlių „Flamingas“ 77:73
(
21:20 22:22 16:15 18:16)

Kuršėnų SK „Kristalas“: A. Zapalskis 24, B. Klapatauskas 18
Daugėlių „Flamingas“: M. Cikanavičius 18, A. Česnauskas 14

Visi rezultatai

Itin atkaklus mačas vyko Ginkūnuose, kur „Ginkūnai“ (3/1) priėmė Naisių „Naisių“ (1/3) ekipą. Pirmajame kėlinuke pirmavusius svečius, šeimininkai pribloškė laimėta atkarpa ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 11 taškų pranašumą (42:31), visgi po ilgosios pertraukos pasikartojo Gruzdžių scenarijus, ir turėta persvara ištirpo kaip ledas šiltą dieną, tad rungtynių pabaigoje įtampa pasiekė apogėjų, kur kiek šaltakraujiškesni buvo ginkūniškiai, sugebėję išvengti klaidų, ir įgyti saugią 5 taškų persvarą – 81:76.

Po mačo Ginkūnų „Ginkūnų“ vadovas Arnas Lukošaitis buvo kalbus: „Kaip jau darosi įprasta mūsiškių buvo beveik dvigubai mažiau nei varžovų, todėl rungtynių pradžioje tas lyg ir jautėsi. Naisiškiai pirmavo, mes lyginome, o kėlinio pabaigoje įgijome 4 taškų pranašumą“.

„Antrame kėlinyje dar padidinome apsukas ir jau pirmavome 11 taškų. Trečiajame iškart pataikėm tritaškį, tačiau kaip ir su gruzdiškiais įkritome į duobę, kėlinio viduryje iš turėtos persvaros liko tik taškelis. Tačiau vyrai atsitiesė ir po 3 kėlinio pirmavome jau 12 taškų. Ketvirto kėlinio pradžia nieko blogo nežadėjo. Visas smagumas prasidėjo likus žaist apie 3 minutes ir mums pirmaujant 10 taškų. Puikiai tą dieną žaidęs Gytis Milašauskas smeigė tritaškį, o po to, perėmė kamuolį ir pelnė du taškus iš po krepšio. O rezultatas taip ir svyravo, tai į vieną tai į kitą pusę. Likus apie minutę pirmavom tais pačiais 5 taškais. Tačiau varžovai spaudė, o mes klydome, dėl ko, likus 13 sekundžių varžovai metė du baudos metimus, kurie galėjo išlyginti rezultatą, tačiau antras metimas skriejo pro šalį, o mes atkovoję kamuolį, sumetėm baudas. Kitoje atakoje varžovams nepataikius iš toli, pridėjome dar 2 baudas ir šiaip ne taip laimėjome“. „Nors traumos ir ligos išretino mūsų sudėti, bet likę sveiki kovojo pasiaukojančia ir net fortūna nenusisuko nuo mūsų. Ačiū naisiškiams, kurie žaidė kovingai, tačiau tikrai korektiškai bei dėkui teisėjams, kurie švilpė super. Rūbinėje po varžybų paklausus vyrukų kodėl atsipalaidavo, atsakė, kad dėl žiūrovų, gal kitą kartą daugiau į varžybas susirinks. Tikiuosi, išlaikysime fortūną ir sekančiose varžybose, kurios vyks Daugėliuose, ten sako ir žiūrovų daugiau būna…“, – kaip visada komentarą užbaigė mįslingai A. Lukošaitis.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Naisių „Naisiai“ 81:76
(
19:15 23:16 24:23 15:22)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Buivydas 24, L. Stankus 19
Naisių „Naisiai“: G. Milašauskas 26, A. Ščevinskas 16

Namie žaidę SK „Kuršėnų senukai“ (4/0) pirmą kėlinuką pralaimėjo 13:17 prieš Kužių „Kužius“ (1/3), tačiau viską į vietas sustatė antrajame, itin rezultatyvios atakos – 35:19, ir ilgosios pertraukos sirena paskelbė, kad šeimininkai turi dvylikos taškų persvarą (48:36).

Uraganinį puolimą kuršėniškiai tęsė ir po ilgosios pertraukos, į ką kužiškiai neturėjo ką atsakyti, tad galutinis rezultatas 95 – 70 ir gana lengva „senukų“ pergalė prieš jau rytoj vyksiantį bene įdomiausią turo mačą – Kuršėnų derbį su SK „Kristalo“ komanda.

SK „Kuršėnų Senukai“ – Kužių „Kužiai“ 95:70
(13:17 35:19 23:16 24:18)

Kuršėnų SK „Senukai“: O. Medišauskas 25, D. Brazys 21
Kužių „Kužiai“: T. Čeputis 21, A. Averlingis 15, S. Šapas 15

Vienas lauke ne karys. Taip turbūt galima apibūdinti mačą tarp Kuršėnų „Entuziastų“ (0/4) ir Gruzdžių „Gruzdžių“ (3/1), kur pergalę solidžiu skirtumu iškovojo pastarieji.

Kuršėniškiams negelbėjo net Nedo Daugmaudžio pelnytas 31 taškas, likusi komanda šiaip ne taip sukrapštė 29 taškus, ir „Entuziasto“ komanda toliau lieka be pergalių čempionate, tuo tarpu Gruzdžių ekipa iškovoja antrą pergalę iš eilės ir turėdama kraity tris pergales ir vieną pralaimėjimą rikiuojasi ketvirti, ir panašu, kad artimiausiu metu, jų nesustabdys ir „Kužiai“.

Kuršėnų „Entuziastai“ –  Gruzdžių „Gruzdžiai“ 60:112
(22:31 13:26 12:31 13:24)

Kuršėnų „Entuziastai“: N. Daugmaudis 31, R. Savickas 12
Gruzdžių „Gruzdžiai“: A. Vozgirdas 22, N. Palubinskis 16

TOP3 rezultatyviausių žaidėjų trejetuke vėl pakitimai. Į pirmą vietą iš antros kyla Nedas Daugmaudis, praeitame ture pelnęs 31 tašką ir savo kraitį pakėlęs jau iki 24 taškų per rungtynes. Antroje ir trečioje – Marius Cikanavičius (Daugėlių „Flamingas“) ir Artūras Buivydas (Ginkūnų „Ginkūnai“) po 19,8 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.