REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

SK „Fenikso“ pergalės išvykose ir namuose

Sėkmingai tęsiasi 2016-2017 metų Lietuvos moksleivių lygos jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato antrasis ratas. Mūsų komanda išvykose lengvai nugalėjo ne tik Klaipėdos KM krepšininkus rezultatu 98 – 48, bet ir Šiaulių KA „Saulę“ II rezultatu 83-49.

Smagu, kad visi, pasirodę aikštelėje, pelnė komandai taškus: Klaipėdoje (A. Auškalnis – 19, L. Valackis – 17, E. Daunys – 15, V. Kaubrė – 11, E. Ševčiukas – 10, D. Jakas – 9, M. Paldavičius – 4, K. Mažonas – 3, A. Gasparavičius – 2, H. Volodka – 1), o Šiauliuose (L. Valackis – 20, E. Daunys – 17, A. Auškalnis – 11, E. Ševčiukas – 8, M. Paldavičius – 8, H. Volodka – 6, V. Kaubrė – 5, K. Kudrickas – 4, D. Jakas – 3, A. Gasparavičius – 1).

Ypač gerai sužaistos rungtynės namuose su Šilutės SM komanda (išvykoje jai buvo pralaimėta dviem taškais). Svečiai buvo įveikti rezultatu 95 – 84, tad  žaidžiant namuose su kaupu atsirevanšuota. Abi komandos turi po vieną pralaimėjimą, tačiau tarpusavio santykis palankesnis mūsų komandai. Šiose rungtynėse  taškus  pelnė krepšininkai: E. Daunys – 32 ir atkovojo 11 kamuolių, L. Valackis – 28, V. Kaubrė – 16 ir atkovojo 13 kamuolių, D. Jakas – 9, A. Auškalnis – 8, E. Ševčiukas – 2.  Pogrupyje liko sužaisti namuose  vienerias rungtynes  su Kretingos SM komanda. Pergalės atveju komanda užsitikrintų  pogrupyje pirmąją vietą ir atkrentamosiose varžybose turėtų aikštės persvarą.

V. Janušauskas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Liepos mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Liepos mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close