REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Keliais netikėtumais pažymėtas septintasis turas

Septintajame ŠRVMKL ture kiek netikėtai stiprias nesėkmes patyrė išretėję Gruzdžių „Gruzdžiai“ ir Ginkūnų „Ginkūnai“, taip pat tikėtasi kiek stipresnės „Flamingo“ kovos, o sezono rezultatyvumo rekordą pasiekė SK „Kristalo“ krepšininkas Vilius Akučka, „Entuziastų“ ekipai įmetęs 42 taškus.

Grįžo į trasą

Į pergalių kelią grįžo Naisių „Naisiai“ (3/4), įveikę Gruzdžių „Gruzdžius“ (4/3), kurie kol kas rungtyniauja ne pilna sudėtimi.

Dar pirmajame kėlinuke įgiję apčiuopamą persvarą, Naisių krepšininkai eksperimentavo su sudėtimi ir pernelyg neskubėjo, būdami stipresniais. 82:64 – ir Naisių ekipa įsirašo trečią pergalę, tuo tarpu „Gruzdžiai“ lieka su keturiomis pergalėmis ir įdomu tai, kad dėka „Ginkūnų“ nesėkmės kyla aukštyn į trečią vietą.

Po rungtynių Naisių „Naisių“ ekipos treneris Gediminas Šerepka apgailestavo, kad varžovai negalėjo parodyti pilnavertės kovos: „Šaunuoliai vyrai, kad iškovojo pergalę, buvo jos verti. Labai gaila, kad varžovai buvo ne visi susirinkę ir negalėjo parodyti viso pajėgumo. Rungtynių baigtis jau buvo aiški jau po antro kėlinio, todėl leidome daugiau pažaisti žaidėjams, kurie gauna mažiau laiko aikštelėje. Tikimės, kad antrame rate jie susirinks visi ir parodys geresnę kovą“, – tikėjosi G. Šerepka.

Naisių „Naisiai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 82:64
(
23:15 26:17 19:15 14:17)

Naisių „Naisiai“: A. Baliutavičius 18, A. Ščevinskas 16
Gruzdžių „Gruzdžiai“ E. Zdanys 17, D. Paškevičius 15

Kiti rezultatai

Kiek netikėtai nesėkmę namie itin dideliu skirtumu patyrė Ginkūnų „Ginkūnai“ (4/3), kurie šie savaitę priversti skaičiuoti keleto pagrindinių žaidėjų netektis.

Jie namie gavo smūgį dar pirmajame kėlinuke iš SK „Kuršėnų senukų“, kurie įgijo net 22 taškų persvarą (30:8), ir nors po ilgosios pertraukos grįžę ginkūniškiai įspūdingai sugražino intrigą į rungtynes, kuomet iš 25 taškų (27:52) „senukų“ persvaros, liko tik 7 (58:63), tačiau išnaudoję visą paraką ir jėgas, lemiame ketvirtyje nebeturėjo ką priešpastatyti svečiams ir pralaimėjo – 68:86.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 68:86
(
8:30 19:22 29:11 13:18)

Ginkūnų „Ginkūnai“: R. Neimantas 20, L. Stankus 19
Kuršėnų SK „Senukai“: A. Liulys 16, K. Grigalius 14, O. Medišauskas 14

Lengvą pergalę namie iškovojo Kuršėnų SK „Kristalas“ (7/0), įveikęs Kuršėnų „Entuziastus“ (0/7), o „Kristalo“ debiutantas Vilius Akučka antrose savo rungtynėse pasiekė ŠRVMKL sezono rekordą – įmetęs 42 taškus.

Įdomu tai, kad be savo lyderio Nedo Daugmaudžio žaidę „Entuziastai“ atrodo kitus talentus, įprastai ne itin žibančius per rungtynes – O. Ulkštinas, P. Jurašius ir R. Savickas kartu pelnė 59 iš 71 komandos taško, tuo tarpu „Kristalas“ į tai atsakė savo trejetu – V. Akučka, B. Jonuška ir K. Šleževičius kartu sukombinavo net 94 taškus.

Kuršėnų SK „Kristalas“ – Kuršėnų „Entuziastai“ 124:71
(
24:26 28:22 43:11 29:12)

Kuršėnų SK „Kristalas“: V. Akučka 42, B. Jonuška 26, K. Šleževičius 26
Kuršėnų „Entuziastai“: O. Ulkštinas 20, P. Jurašius 20

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Kužių „Kužiai“ (3/4), kiek netikėtai lengvai įveikę Daugėlių „Flamingą“ (1/6), rezultatu 92:63.

Sigito Šapo ir Tomo Čepučio vedami kužiškiai dar pirmajame kėlinuke susikrovė 18 taškų persvarą (31:13), ir nors antrajame ir likusiuose ketvirčiuose žaidimas išsilygino, bet pradžioje patirtas smūgis buvo pernelyg stiprus, ir kužiškiai stojasi ant kojų – 92:63.

Po rungtynių Daugėlių „Flamingo“ treneris Marius Cikanavičius buvo lakoniškas: „Pralošėm „Kužiams“ nemažu skirtumu. Pradėjome rungtynes į save nepanašūs, su mumis darė ką norėjo“.

„Nesiklijavo žaidimas visiškai, vėl pasipylė krūva klaidų. Na, yra kaip yra. Sveikiname „Kužius“ su pergale“, – nukėlė kepurę M. Cikanavičius.

Daugėlių „Flamingas“ – Kužių „Kužiai“ 63:92
(
13:31 18:17 15:19 17:25)

Daugėlių „Flamingas“ M. Cikanavičius 19, F. Juozapavičius 15
Kužių „Kužiai“: S. Šapas 24, T. Čeputis 22

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke antra savaitė iš eilės pirmauja Sigitas Šapas iš Kužių „Kužių“, pelnantis po 23,3 taško per rungtynes. Antroje – iš penktos sugrįžęs į trejetuką Marius Cikanavičius (Daugėlių „Flamingas“) – 17,4 taško per rungtynes, o trečioje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 17,3 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: