REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Akcija „Sveikinimas Lietuvai“ Gruzdžiuose Nuotraukos

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Ir ką gi mes galėtumėme tokio padaryti? Kažką tokio, nuo ko būtų linksma. Kai šventi gimtadienį, be galo smagu gauti sveikinimus, o jei jų daug, tai ir dovanų nereikia. Tada supranti, kad tave gerbia ir myli. Todėl Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos bibliotekininkės Jurgita Jasiškytė ir Liongina Šufinskienė sugalvojo paskelbti akciją ,,SVEIKINIMAS LIETUVAI“, kurios metu ant trijų spalvų gėlyčių buvo rašomi sveikinimai Lietuvai ir jie  suklijuoti ant didelio Lietuvos žemėlapio kontūro. Šis sveikinimas buvo pristatytas visuomenei vasario 12 dieną šventės ,,Nešu gimtinei puokštę“ metu.

Į šią akciją įsijungė Gruzdžių gimnazijos mokytojai, mokiniai, lopšelio-darželio „Puriena“ auklėtojos, tėvai ir vaikučiai, seniūnijos darbuotojos, bibliotekos skaitytojai. Sveikinimus rašė ir šventės svečiai. Į didelį Lietuvos kontūrą vos sutilpo 320 pačių nuoširdžiausių ir šilčiausių sveikinimų:

,,Lietuva, aš tave gerbiu, nes tu labai reikalinga, nes tu turi spalvas: geltoną, žalią, raudoną“ – Agneta ( 9 metų).

,,Lietuvėle, būk laisva, kaip skraidantis paukštelis. Būk žalia, be šiukšlelių, o jei karas atvažiuos, tai išginsim juos“– Amelija  (9 metų).

,,Tik tardami žodį – Lietuva  galime jausti tai, ko nepajus nei vienas svetimšalis pilietis. Tu mums viena. Stiprybės tau“. – Marius (28metų).“,,Miela Lietuva, prašau – saugok kiekvieną žmogų, kiekvieną medį, ežerą, paukštelį,  ir tu gyvuosi amžinai“ – Virginija (60 metų).

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Gegužės mėn. Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Gegužės 1 – 10 d.
Pirmadieniais-penktadieniais 9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Aleksandro Ostašenkovo fotografijų paroda „Neįvardyto laiko portretas. 1968 – 2018“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Gegužės mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: