REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

VIII turu prasidėjo antrasis ŠRVMKL ratas

Po VIII turo trečią poziciją susigražina „Ginkūnai“, pergales iškovojo „Kristalas“, SK „Kuršėnų senukai“ ir „Gruzdžiai“, rezultatyviausio žaidėjo dešimtuke tvirtą poziciją užima Sigitas Šapas.

Sunki pergalė Daugėliuose

Sunkią pergalę iškovojo Gruzdžiai“ (5/3), svečiuose po atkaklios kovos įveikę Daugėlių „Flamingą“ (1/7).

Penkiese susirinkę šeimininkai praleido pradžią ir rodėsi, kad „Gruzdžiams“ įgijus 8 taškų persvarą (12:20), viskas baigta, tačiau sukaupę visas jėgas, daugėliškiai lemiamame ketvirtyje ėmė mažinti persvarą, ir tik pasibaigęs laikas sutrukdė nuveikti kažką rimtesnio.

76:73 – ir Gruzdžiai iškovoja penktą pergalę, o „Flamingas“ ir toliau tęsia nesėkmingų rungtynių seriją.

Po rungtynių Marius Cikanavičius (Daugėlių „Flamingas“) trumpai pakomentavo nesėkmę: „Vakar turėjom labai įdomias rungtynes su liūdna pabaiga. pralošėm 3 taškais Gruzdžiams. Dėl ligų ir kitų aplinkybių teko žaisti penkiese, bandėm kabintis į atlapus, bet nepavyko. sveikinam Gruzdžius“.

Daugėlių „Flamingas“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 73:76
(12:20 17:16 20:25 24:15)

Daugėlių „Flamingas“: M. Veresovas 25, A. Česnauskas 19
Gruzdžių „Gruzdžiai“: O. Bugys 19, E. Zdanys 14

Kiti rezultatai

Ir toliau vienintele nepralaimėjusia ekipa čempionate išlieka SK „Kristalo“ (8/0) ekipa, iškovojusi visas 8 pergales čempionate, o šįkart įveikusi pastaruoju metu geresnį žaidimą demonstravusį ir dvi pergales iškovojusius Kužių „Kužius“ (3/5).

Penkiese žaidę kuršėniškiai nuo pat rungtynių pradžios turėjo vargo su Simono Šapo ir Tomo Čepučio vedama „Kužių“ ekipa, kurie kartu pelnė 59 taškus, tačiau taškas į tašką vykusiose rungtynėse, sugebėjo atsilaikyti ir ir laimėjo rezultatu 76:68.

Kuršėnų SK „Kristalas“ – Kužių „Kužiai“ 76:68
(
18:17 13:12 20:18 25:21)

Kuršėnų SK „Kristalas“: A. Zapalskis 28, V. Akučka 24
Kužių „Kužiai“: S. Šapas 31, T. Čeputis 28 

Daug vargo namie neturėjo Ginkūnų „Ginkūnai“ (5/3), rezultatyviose rungtynėse iškovoję pergalę prieš laimėjimo džiaugsmo dar nepatyrusius Kuršėnų „Entuziastus“(0/8).

Kaip jau darosi įprasta, Kuršėnų „Entuziastai“ priešinosi pirmoje pusėje, o po to šeimininkai nutolo ir visos rungtynės tapo maloniu formalumu. Po šios pergalės ginkūniškiai susigražina trečią vietą turnyrinėje lentelėje, o „Entuziastai“ rikiuojasi paskutiniai.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Kuršėnų „Entuziastai“ 119:71
(
28:26 34:10 30:10 27:25)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Bačkys 31, A. Buivydas 25
Kuršėnų „Entuziastai“: N. Daugmaudis 28, R. Savickas 16

Pergalę iškovojo SK „Kuršėnų senukai“ (7/1), namie įveikę Naisių „Naisius“ (3/5), kuriems jau galėjo padėti Mero taurėje antakį persiskėlęs P. Ščipokas.

Pirmąjį kėlinuką įspūdingai pradėjo Naisių ekipa, pelniusi 28 taškus, ir įgijusi 5 taškų pranašumą, tačiau antroje pusėje aukštesnę pavarą įjungė „senukai“, per du kėlinukus įgiję 19 taškų pranašumą, kuris buvo lemiamas ir kuršėniškiai iškovojo jau 7 pergalę sezone, ir tvirtai užima antrą vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu „Naisiai“ su 3 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais kol kas rikiuojasi šešti.

Kuršėnų SKSenukai“ – Naisių „Naisiai“ 87:69
(23:28 22:12 27:13 15:16)

Kuršėnų SK „Senukai“: D. Brazys 27, A. Urbonas 21
Naisių „Naisiai“: P. Ščipokas 21, A. Baliutavičius 14

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke toliau pirmauja Sigitas Šapas iš Kužių „Kužių“, pelnantis po 24,3 taško per rungtynes. Antroje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 18,6 tšk., o trečioje iš septintos kylantis Arūnas Bačkys (Ginkūnų „Ginkūnai“) vid. 17,4 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: