Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

XI turas – be staigmenų

Vienuoliktasis turas praėjo be staigmenų, laimėjo komandos favoritės, o įdomiausia dvikova nusimato jau artimiausiu metu – XII ture susitinka SK „Kristalas“ ir SK „Kuršėnų senukai“ – amžinasis derbis, po kurio tikriausiai paaiškės turnyrinės lentelės nugalėtojas.

Drama iki paskutinės sekundės

Trileris vyko Naisiuose, kur vietos „Naisiai“ (4/7) priėmė svečius iš Ginkūnų „Ginkūnų“ (7/4). Pirmajame kėlinuke Ginkūnų krepšininkai įgijo penkių taškų persvarą (18:13), kurią išlaikė ir iki ilgosios pertraukos. Po pertraukos grįžę šeimininkai ėmė lyginti rezultatą ir tai pavyko padaryti iki vieno tolimo metimo. Lemiame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, o pabaigoje pergalę išplėšė protingiau sužaidę „Ginkūnai“ – 77:76.

Naisių „Naisiai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“ 76:77
(13:18 18:18 17:15 28:26)

Naisių „Naisiai“: R. Truškauskas 22, A. Baliutavičius 16
Ginkūnų „Ginkūnai“: A.Bačkys 19, R. Vaitkevičius 17

Tritaškių fiesta virto rungtynės tarp Kuršėnų SK „Kristalo“ (10/1) ir Daugėlių „Flamingo“ (1/11). Dar pirmoje pusėje šešiese susirinkusius daugėliškius prišiurpino J. Šventickas, sugebėjęs suleisti net 9 tritaškius, nesnaudė ir visa komanda per rungtynes pataikiusi net 18 tolimų metimų. Tad „Flamingo“ ekipa dar pirmoje pusėje praleidusi 53 taškus ir sumetusi tik 24 neturėjo didelių šansų ir antroje ir rungtynes pralaimėjo 64:93.

Daugėlių „Flamingo“ treneris Marius Cikanavičius sveikino varžovus: „Sveikinam „Kristalą“ su pergale. Užbombardavo mus tritaškiais, teko stebėti tik nerealų jų taiklumą“.

Daugėlių „Flamingas“ – Kuršėnų SK „Kristalas“ 64:93
(10:27 14:26 14:22 20:18)

Daugėlių „Flamingas“: M. Cikanavičius 20, M. Veresovas 16
Kuršėnų SK „Kristalas“: J. Šventickas 41, M. Eidintas 14

Po itin atkaklios dvikovos pergalę svečiuose iškovojo SK „Kuršėnų senukai“ (10/1), įveikę Kužių „Kužius“ (4/7). Nors pirmą kėlinuką dešimties taškų skirtumu laimėjo kužiškiai (21:11), tačiau iki ilgosios pertraukos „senukai“ perėmė iniciatyvą ir netik išlygino rezultatą bet ir persvėrė savo naudai (37:34).

Po ilgosios pertraukos svečiai tęsė savo pradėtą darbą, ir nors rungtynių pabaigoje šeimininkai susigriebė ir rungtynių pabaigoje sugebėjo sugražinti intrigą, bet „senukai“ atsilaikė ir šventė nelengvą pergalę 86:80.

Po rungtynių „Kužių“ ekipos treneris Egidijus Averlingis pasveikino varžovus: „Visų pirma noriu pasveikinti priešininkus su pelnytai iškovota pergale. Pradėjome rungtynes kaip mums jau įprasta ganėtinai gerai, nors po dviejų kėlinių turėjom 2 taškų deficitą, nepasidavėme“.

„Trečiame kėlinuke priešininkai bandė spurtuoti ir pradėjo didinti tempą, tam nebuvome pasiruošę, dėl to „senukai“ truputį išsiveržė į priekį“.

„Ketvirtame kėlinuke likus žaisti 2 minutėms, priešininkai jau turėjo 12 taškų persvarą, tačiau savo sirgalių „užvesti“ sumažinom deficitą iki dviejų taškų. Kadangi žaidėme prieš patyrusią komandą pergalė ir šį syk išslydo iš rankų. Manau šias varžybas laimėjo labiau patyrusi ir daugiau žaidybinės patirties turinti komanda“, – reziumavo E. Averlingis.

Kužių „Kužiai“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 80:86
(21:11 13:26 22:29 24:20)

Kužių „Kužiai“: S. Šapas 28, K. Šniukas 15
Kuršėnų SK „Senukai“: A. Urbonas 23, D. Brazys 17

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Gruzdžių „Gruzdžiai“ (8/3), namie lengvai sudoroję Kuršėnų „Entuziastus“ (0/11). Gruzdžiai ir toliau vieni lyderių čempionate, tuo tarpu kuršėniškiai lieka neiškovoję nei vienos pergalės.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kuršėnų „Entuziastai“ 90:42
(36:7, 22:9, 22:8, 10:18)

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke penktą savaitę iš eilės pirmauja Sigitas Šapas iš Kužių „Kužių“, pelnantis po 22,8 taško per rungtynes. Antroje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 19,8 tšk., o trečioje Arūnas Bačkys (Ginkūnų „Ginkūnai“) vid. 18,2 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.