REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lenktynėse dėl pirmosios vietos – „Kristalo“ pergalė Nuotraukos

Įdomiausia XII turo dvikova vyko Kuršėnuose, kur susitiko amžini priešininkai – SK „Kristalas“ ir SK „Kuršėnų senukai“, ten pergalę šventė pirmieji, kurie žingsniu priartėjo prie reguliaraus sezono nugalėtojo titulo, tuo tarpu po truputį artėjant atkrintamoms varžyboms ir komandoms dalinantis vietas lentelėje, kova aštrėja ir pergalės tampa aukso vertės. 

Lenktynėse dėl pirmos vietos – svarbi pergalė

Kuršėnų derbyje, kur susitinka amžini varžovai – SK „Kuršėnų senukai“ (10/2) ir SK „Kristalas“ (11/1), aistrų ir atkaklių dvikovų niekada netrūksta, jų netrūko ir šįkart, tiesa, SK „Kristalas“ itin taikliai atakavęs iš toli ir sėkmingai išnaudojęs gana silpną SK „Kuršėnų senukų“ priekinę liniją šįkart pirmavo visas rungtynes ir nors „senukai“ stengėsi priartėti prie varžovų, itin nesėkmingas trečias kėlinukas ir netaiklūs metimai palaidojo jų visas viltis, ir nors G. Rupšys lemiame ketvirtyje pelnęs iš eilės 7 taškus, bandė įkvėpti savus šturmui, bet „Kristalas“ atsilaikė ir šventė svarbią pergalę – 81:66.

Po šios pergalės „Kristalui“ liko mačai su „Ginkūnais“ ir „Entuziastais“, kur bent vieną pergalę tikrai turėtų iškovoti ir užsitikrinti pirmą vietą lentelėje, tuo tarpu SK „Kuršėnų senukai“ žais dar su „Ginkūnais“ ir „Gruzdžiais“, kur pralaimėjimų atveju galėtų nukristi ir iki ketvirtos vietos, tačiau panašu, kad nieko jau pozicijose nelems, ir jie liks antri.

Kuršėnų SK „Senukai“ – Kuršėnų SK „Kristalas“ 66:81
(15:18 18:25 13:24 20:14)

Kuršėnų SK „Senukai“: O. Medišauskas 16, A. Liulys 14
Kuršėnų SK „Kristalas“: D. Mikolaitis 18, J. Šventickas 18 

Namuose žaidę „Ginkūnai“ (8/4) pirmajame kėlinuke gavo šaltą dušą iš Daugėlių „Flamingo“ (1/11), kurie įgijo penkių taškų persvarą (21:18), tačiau greit atsitokėjo ir antrą rungtynių pusę pradėjo turėdami jau patys penkis taškus pliuso (45:40), kur nemanė ne stabdyti ir nuolat didinę pranašumą, iškovojo pergalę rezultatu – 96:70.

Po kiek netikėtos „Gruzdžių“ nesėkmės ginkūniškiai susilygino su jais pergalių ir pralaimėjimų santykiu, bet panašu, kad bus sunku iškopti į trečią turnyrinės lentelės vietą, nes laukia paskutiniai mačai su SK „Kristalu“ ir SK „Kuršėnų senukais“. Taip sakant, artėja maksimalių išbandymų metas. 

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Daugėlių „Flamingas“ 96:70
(18:23 27:17 25:13 26:12)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Bačkys 22, S. Kozakas 13
Daugėlių „Flamingas“: M. Cikanavičius 17, A. Česnauskas 11

Kiek netikėtą pergalę iškovojo Kužių „Kužiai“ (5/10), namie nugalėję Gruzdžių „Gruzdžius“ (8/4). Itin atkakliose rungtynėse didesnę persvarą buvo pavykę įgyti svečiams, kurie prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 5 taškais (49:56), tačiau puikiai žaidę kužiškiai spurtavo, ir įgiję trijų taškų persvarą sugebėjo nugalėti vienus pretendentų į medalius – 77:74.

Po šios pergalės šeštą vietą užimantys kužiškiai susilygino pergalių ir pralaimėjimų santykiu su „Naisiais“, kurie kol kas penkti, ir įdomiausia tai, kad jau jau artimiausiame ture jie bandys išsiaiškinti tarpusavyje, kurios vietos vieni ar kiti vertesni ir kurią tikriausiai užims reguliajam sezonui pasibaigus, tuo tarpu „Gruzdžiai“ – treti ir jų kely – SK „Kuršėnų senukai“ ir Naisių „Naisiai“, tad jiems spręsis galimybė kilti iki antros vietos, būti tretiems, arba nesėkmių atveju nukristi iki ketvirtosios vietos, nes „Ginkūnai“ kol kas turi tiek pat pergalių, nors jų kely abu pirmas vietas užimantys klubai.

Kužių „Kužiai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 77:74
(20:21 17:21 12:14 28:18)

Kužių „Kužiai“: S. Šapas 19, A. Averlingis 17
Gruzdžių „Gruzdžiai“: O. Bugys 18, Š. Bernotas 17

 

Penktą pergalę iškovojo Naisių „Naisiai“ (5/9), namie įveikę pergalės dar nepatyrusius Daugėlių „Entuziastus“ (0/12). Dar pirmajame kėlinuke įgiję 20 taškų persvarą, Naisių krepšininkai kiek pristabdė prieš ilgąją pertrauką, o po jos grįžę pabaigė pradėtą darbą ir iškovojo pergalę – 108 – 68.

Kaip minėta, Naisių krepšininkai dabar penkti su penkiomis pergalėmis ir 7 pralaimėjimais, o tikroji vieta spręsis jau ateinančią savaitę, kur susitiks su ant kulnų lipančiais Kužių „Kužiais“, tuo tarpu „Entuziastams“ pergalė reguliariajame sezone tikriausiai nebešviečia, ir jie liks aštunti.

Kuršėnų „Entuziastai“ – Naisių „Naisiai“ 68:108
(14:34 20:21 13:32 21:21)

Kuršėnų „Entuziastai“: P. Jurašius 25, N. Daugmaudis 17
Naisių „Naisiai“: K. Daukša 29, M. Kairys 23

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke tvirtai laikosi jau šešias savaites Sigitas Šapas iš Kužių „Kužių“, pelnantis po 22,5 taško per rungtynes. Antroje – Arūnas Bačkys (Ginkūnų „Ginkūnai“) vid. 18,5 taško, o trečioje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 17,9 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: