REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Puikus SK „Kristalas“ sportininkų pasirodymas Europos čempionate

Kovo 13-17 dienomis Danijoje vykusiame Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate SK „Kristalo“ sportininkai iškovojo net 9 medalius.

Svorio kategorijoje iki 53 kg Egidijus Valčiukas pirmą kartą išbandė jėgas Europos jaunimo čempionate, kur iškovojo Europos čempiono vardą. Sportininkas ne tik gavo aukso medalį, bet ir pritūpimuose su štanga (191 kg) pagerino sau pačiam priklausiusį pasaulio ir Europos jaunimo rekordą (190,5 kg). Štangos spaudimo rungtyje Egidijus pabandė įveikti 125 kg svorį, kuris būtų ir Europos rekordas, bet, deja, sutrukdė prieš savaitę išpjautas skaudulys pažastyje, kuris ir buvo pagrindė kliūtis įveikti čempionate mestą iššūkį. Traukos rungtyje įveiktas 135 kg svoris. Egidijus iškovojo 3 mažuosius aukso medalius už veiksmus ir dar kartą įrodė, kad jis stipriausias šioje kategorijoje Europoje.

Svorio kategorijoje iki 74 kg startavo SK „Kristalo“ sportininkas Albertas Motiečius. Prieš kelias savaites tapęs Lietuvos suaugusiųjų klasikinės jėgos trikovės čempionu, sportininkas įrodė, kad ir Europoje jo reikia privengti. Spaudimo rungtyje Albertas paspaudė 155 kg štangą, kuri garantavo bronzos medalį spaudimo rungtyje. Jeigu sportininkas būtų įveikęs 157,5 kg svorį, jis būtų antras. A. Motiečiui šis svoris pakluso ir Lietuvos čempionate, tai – Lietuvos jaunimo rekordas. Bendroje įskaitoje Albertas liko 8-tas. Pernai tokiame pačiame čempionate sportininkas taip pat iškovojo spaudimo rungtyje mažąjį medalį, bet bendroje įskaitoje buvo 14-tas, todėl matyti, kad sportininkas dirba kryptingai ir atkakliai.

Kitas SK „Kristalo“ sportininkas Jokūbas Stasiulis, svorio kategorijoje iki 105 kg, nustebino jėgos trikovės pasaulį. Nuo pirmų minučių trikovės sumoje vedęs ir visur kovojęs stabiliai (iš 9 bandymų 8 sėkmingi). Pritūpimo veiksme įveikęs 270 kg svorį, iškovojo mažąjį sidabro medalį. Spaudimo veiksme užfiksuotas 200 kg svoris leido iškovoti mažąjį aukso medalį. Traukos veiksme pirmu bandymu Jokūbas užsitikrino aukso medalį trikovėje, nes varžovai nuleido rankas ir kovojo tarpusavyje, išsiaiškindami 2-7 vietų likimą. Ramiai apskaičiuodami, kad Jokūbas įveiktų svorius traukos rungtyje ir užbaigtų čempionatą pergalingai, mes nesiekėme šioje rungtyje mažojo medalio, 295 kg – tai ketvirta vieta rungtyje.

SK „Kristalo“ sportininkų pasirodymas- tai dar vienas jėgos trikovės istorinis faktas. Dar niekada Lietuvos rinktinė iš čempionato negrįžo su 2 Europos jaunimo čempionais. Lietuvos jaunimo rinktinės pagrindą sudarė SK „Kristalo“ sportininkai: iš penkių – trys mūsų klubo sportininkai. Galutinėje jaunimo įskaitoje Lietuvos rinktinė iškovojo 5 vietą iš 22 komandų. Gaila, bet gali būti, kad šie pasiekimai bus paskutiniai, nes neaiški rajono sporto vadų pozicija klubo atžvilgiu.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: