REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kelionės miesto autobusu įspūdžiai

www.kursenai.lt skaitytoja atsiuntė laišką apie savo įspūdžius naudojantis Kuršėnų miesto autobusais ir paprašė pasidalinti svetainėje. Prieš publikuodami norime pabrėžti, kad kursenai.lt su Kuršėnų AP bendrauja nuolatos ir tvarkaraščiai yra atnaujinami ir apie tai skaitytojai informuojami. Šiuo metu svetainėje atnaujinti 03.21 dienos tvarkaraščiai. Kalba netaisyta.

Kovo 22 dieną prireikė nuvažiuoti į Šiaulius pas gydytojus. Susidėliojau laiką. 10,42 autobusas išvyksta iš Micaičių, centre būna 10.54. Autobuso nebuvo. Pusvalandį pralaukusi iš Pavenčių turėjau eiti pėstute. Centre dar pasitikslinau 10.54 parašyta. Invalidui ilgokas kelias, ar ne? Svaidydamasi žaibais ir prakeiksmais dašliaužiau iki Autobusų stoties. Užėjau pas dispečerę išsakyti ką galvoju apie tokią tvarką. Žinote, vos nenugriuvau, kai dispečerė pasakė, kad pasikeitė autobusų tvarkaraščiai.

Kokio galo kiekvieną savaitę kaitalioti tuos tvarkaraščius. Rimtesnio darbo neturit, eikit skvero tvarkyti. Nepasivarginta nei į Kuršėnų puslapį įdėti, nei pagaliau ant stulpų užklijuoti, kad darote eksperimentą su invalidais

Dar vienas bajeris Kuršėnuose. Nulupinėjo lenteles, kuriuose buvo aiškiai, ryškiai surašyti tvarkaraščiai. Padarė stiklainius, sukišo popiergalius, (nors šriftą ryškų būtų padarę)  ir tiek žinių. pridrėko stiklainis, prirasojo ir ne visi akli mato.

Tai štai mieli kuršėniškiai, nesiseka mums su valdžia. Parką tvarkė, tvarkė, bet ir dabar velnias koją ten gali nusilaužti. O kiek pinigėlių nubyrėjo kažkam bijau ir pagalvoti. Dabar stiklainiukus sudėliojo, sugalvos kad nepasiteisino  ir vėl darys abra-kadabra. Mūsų nebrangi valdžia plauna pinigėlius ir neraudonuoja.O mums vargetoms po savaitės vėl autobusų tvarkaraščius keis.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: