REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Bazilionų bibliotekoje paminėta Tarptautinė teatro diena

2017 metų balandžio 28 dieną Bazilionų bibliotekoje vyko renginys skirtas Tarptautinei teatro dienai ,,Scena ir artistas“. Bibliotekininkė Asta Platiakienė pasveikino visus susirinkusius dalyvius ir žiūrovus, kurie mėgsta teatrą, myli spektaklius ir yra neabejingi artisto gyvenimui. Renginyje mielai sudalyvavo Bazilionų mėgėjų teatro artistai; Raimondas Sinkevičius, Lina Karlinskienė, Gražina Pikelienė ir kt. Bazilionų mėgėjų teatro režisierė Birutė Sinkevičienė papasakojo, kad Bazilionų megėjų teatras susikūrė prieš dvidešimt penkerius metus. Pastatyta labai daug spektaklių, atrasta labai puikių aktorių entuziastų. Pirmasis spektaklis – Kazio Sajos „Šventežeris” režisierė Dalia Ozolienė. Visus vėlesnius spektaklius režisavo kolektyvo vadovė Birutė Sinkevičienė. Tai – V. Ruminavičiūtės „Sunki našta”, V. Bladykaitės „Ženteliai”, K. Sajos „Pasimatymas sodo namelyje”, L. Didžiulienės-Žmonos „Paskubėjo”, S. Galinaičio „Vaiduokliai”, G.Semėnienės „Susitaikė”. Visus šiuos spektaklius  kolektyvas rodė Lietuvos kaimo teatrų šventės „Pastogė” regioniniuose turuose, o su spektakliais „Sunki našta”, „Ženteliai“, „Dėdė atvažiavo“ pateko į geriausių  kaimo teatrų dešimtukus. Kolektyvas savo spektaklius vaidino Šiaulių, Radviliškio, Biržų, Mažeikių, Plungės, Ukmergės, Lazdijų, Šakių, Jurbarko rajonų bei miestų scenose.

Į šventę taip pat buvo pakviesta Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialo  Gilvyčių salės humoro grupė (vad. R. Janaitienė). Aktorės suvaidino satyrinį vaizdelį ,,Skyrybos“, kuris ypatingai paliečia šių dienų žmonių santykius ir bendravimą. Džiugu, kad humoro grupėje vaidina ir aktyvi  Gilvyčių bibliotekos bibliotekininkė Ona Juškėnienė.

Bibliotekoje šiuo metu eksponuojama spaudinių paroda iš Bazilionų mėgėjų teatro prisiminimų „Teatro akimirkos“. Taip pat buvo galima apžiūrėti ir pasimatuoti įvairiausius spektakliams naudojamus atributus: plaukų perukus, karolius skareles ir kita. Renginyje dalyvavusiems vaikams, tai tapo dar neišbandyta ir smagia pramoga.

Asta Platiakienė,
Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkės Robertos Rasikienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: