REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Po paskutinio turo – aiškios visos atkrintamųjų poros

Baigėsi paskutinis keturioliktasis ŠRVMKL turas, paskelbęs reguliaraus sezono pabaigą. Po šio turo komandos išsirikiavo ketvirtfinalyje, kur kovos iki dvejų pergalių jau nuo ateinančios savaitės.

Pralaimėjimas mažiausiu skirtumu

Pastaruoju metu itin prastai susirenkantis SK „Kristalo“ (12/1) krepšininkai nebuvo išimtis ir su „Entuziastais“(0/13), kur jų į mačą atėjo tik penki, tad ne pačia pajėgiausia sudėtimi žaidę lyderiai vos išvengė turnyro sensacijos, nors pergalės džiaugsmo dar nepatyrusiai „Entuziastų“ekipai džiaugsmo turėjo būti ir taip pakankamai. Iki tol pralaiminėję rungtynes vidutiniškai 38 taškų skirtumu, šįkart „entuziastai“ pirmavo iki pat lemiamo ketvirčio, tik tuomet kiek pavargę neatlaikė įtampos ir pralaimėjo „Kristalui“ tik vienu tašku – 82:83.

Šios rungtynės abejoms ekipoms buvo tarsi repeticija prieš atkrintamasias varžybas, nes abejoms jos jau nieko nelėmė ir dar prieš šį turą buvo aišku, kad jos ketvirtfinalyje susitiks tarpusavyje.

Kuršėnų „Entuziastai“ – Kuršėnų SK „Kristalas“ 82:83
(22:22 27:23 17:16 16:22)

Kuršėnų „Entuziastai“: P. Jurašius 32, R. Savickas 21
Kuršėnų SK „Kristalas“: R. Norutis 28, V. Akučka 17, K. Šleževičius 17

Skambia gaida sezoną baigė Kužių „Kužiai“ (6/7), namie lengvai sudoroję Daugėlių „Flamingo“ (2/11) krepšininkus. Nors prieš mačą kužiškiai tikėjosi, kad pergalė kilstels juos į penktą vietą iš šeštos, tačiau netikėta „Naisių“ pergalė Gruzdžiuose šias viltis sudaužė ir jie liko šešti.

Ketvirtfinalyje „Kužiai“ išbandys jėgas su „Gruzdžiais“, tuo tarpu Daugėlių „Flamingui“ toli vykti nereiks – jų lauks „senukų“ išbandymas.

Kužių „Kužiai“ – Daugėlių „Flamingas“ 113:54
(28:20 19:9 34:8 32:17)

A. Averlingis 36, A. Stundžia 19
M. Veresovas 13, R. Misiulis 12 

Lengvą pergalę iškovojo SK „ Kuršėnų senukai“ (10/3), namie sudoroję banguotai žaidžiančius „Ginkūnus“ (8/5). Antrajame kėlinuke įgiję lemiamą persvarą (41:23), „senukai“ kiek atleido vadžias, tačiau svečiai pernelyg persvarai negrasino, o lemiame ketvirtyje kuršėniškiai dar kiek padidino tempą ir iškovojo lengvą pergalę 22 taškų persvara – 81:59.

Tad „Senukai“ – antri ir atkrintamųjų pirmajame etape išbandys Daugėlių „Flamingo“ pasiruošimą ketvirtfinaliui, tuo tarpu „Ginkūnai“, kurie pralaimėjo visus mačus prieš aukščiau esančias ekipas – „Gruzdžius“, „Senukus“ ir „Kristalą“, bandys žaisti su „Naisiais“, kuriuos abu kartus sezone įveikė, bet labia trapia persvara.

Kuršėnų SK „Senukai“ – Ginkūnų „Ginkūnai“ 81:59
(13:11 28:12 18:22 22:14)

E. Sparvelis 18, E. Ralys 13
A. Bačkys 20, L. Stankus 18

Kiek netikėtai pergalę iškovojo Naisių „Naisiai“ (7/7), svečiuose įveikę Gruzdžių „Gruzdžius“ (9/4) ir užsitikrinę penktą vietą turnyrinėje lentelėje. Nuo pirmų minučių šovę į viršų, Naisių krepšininkai įgijo net 14 taškų persvarą (30:16), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 21 taško (48:27). Po ilgosios pertraukos gruzdžiškiai bandė priartėti prie varžovų, bet jau buvo šaukštai popiet.

Po šio mačo, kaip ir prognozuota „Naisiai“ susitiks su „Ginkūnais“, tuo tarpu „Gruzdžiai“ išbandys „Kužių“ stiprumą.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Naisių „Naisiai“ 69:84
(16:30 11:18 25:20 17:16)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: N. Palubinskis 15, O. Bugys 13, A. Vozgirdas 13
Naisių „Naisiai“: A. Ščevinskas 27, R. Truškauskas 24

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke po reguliaraus sezono pirmą vietą užėmė Sigitas Šapas iš Kužių „Kužių“, pelnantis po 20,8 taško per rungtynes pirmoje vietoje. Antroje – Arūnas Bačkys (Ginkūnų „Ginkūnai“) vid. 18,8 taško, o trečioje – Nedas Daugmaudis (Kuršėnų „Entuziastai“) vid. 17,9 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: