REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Dviguba šventė motociklų mėgėjams Kuršėnuose Nuotraukos

Jau tampa įprasta, kad atšilus orams į gatves išrieda vis daugiau motociklų. Šiuo metu, Lietuvoje sparčiai daugėja šios transporto priemonės gerbėjų ir mylėtojų. Ne išimtis ir Kuršėnai. Balandžio 1 dieną Kuršėnų miesto gyventojų akis ir ausis džiugino miesto centre į sezono atidarymą susirinkę vietos motociklistai. O jų buvo ne viena dešimtis. Sezono atidarymo proga buvo suorganizuota motorizuota kolona, kuri važiavo Kuršėnų gatvėmis ir aplink miestą.

Šios šventės metu buvo paskelbta ir kita gera naujiena, kad nuo šiol Kuršėnuose yra įsteigtas „Kuršėnų motociklistų klubas“, (KMK). Klubas įkurtas 2017-02-09 ir oficialiai užregistruotas 2017-02-14. Klubo tikslas suvienyti Kuršėnų motociklų mėgėjus, organizuoti renginius, supažindinti visuomenę su motociklistų judėjimu. Klubas yra atviras ir kviečia motociklistus jungtis į bendruomenę bendroms idėjoms puoselėti.

Klubas registruotas, kaip ne vyriausybinė organizacija (NVO), todėl turi galimybę rinkti 2% paramą. Kviečiame visus ne abejingus mūsų idėjoms skirti 2% nuo savo pajamų mokesčio. Klubo rekvizitai formos pildymui: Kuršėnų motociklistų klubas, Įmonės kodas: 304458845

Kitas planuojamas renginys – š. m. balandžio 29 dieną teoriniai-praktiniai motociklo vairavimo mokymai Darbo rinkos mokymo centre esančiame šalia Kuršėnų. Mokymų metu taip pat laukia daug įvairių pramogų, rungčių, prizų ir gera bendraminčių kompanija

Daugiau informacijos www.kursenumk.lt, vyga@kursenukm.lt ir Facebook‘e – @kursenumk

Gero vėjo!
Sekretorius Valdemaras Mitkus

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: