REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Viktorina vaikams „Moki žodį, žinai kelią“ ir edukacinės – kūrybinės dirbtuvės „Rid rid margutis“

Nors dar visai neseniai miškai buvo padengti sniegu, ko gero, jis buvo paskutinis: vos tik nušvitus saulutei, miškus papuošė pirmosios pavasarinės gėlės, džiaugiamės atėjusiu pavasariu.

2017 m. balandžio 5 d. Drąsučių mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ir edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse, kurias organizavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialas.

Drąsučių filialo meno vadovė Eugenija Jurkienė subūrė keturias mokinių komandas. Vaikai varžėsi labai atkakliai: mynė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie gamtą, pavasarį, Lietuvos įžymias vietas, komandų kapitonai atliko individualias užduotis. Mokytojos taip pat varžėsi įvairiose rungtyse, nugalėtojos apdovanotos knygomis.

Edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse „Rid rid margutis“ vaikai spalvino ne tik popierinius, bet ir putoplastinius margučius, kuriais papuošė velykinį medelį. Medelis visus džiugins prie Drąsučių filialo.

Norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie renginio Drąsučių bibliotekos bibliotekininkei už surengtą parodą, Drąsučių bendruomenei už velykinio medelio pastatymą, Drąsučių mokyklos mokytojoms ir vaikams už dalyvavimą.

Visi renginio dalyviai ir svečiai apdovanoti saldžiais prizais, kuriuos iškepė Drąsučių moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ narės Dalia Zakarienė ir Zita Bukantienė.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro
Drąsučių filialo informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: