REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Laikrodukų paroda Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

Sakoma, kad vaikystė – pats imliausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Juk vaikystėje mažą žmogutį supa daugybė naujų daiktų, pojūčių ir atradimų. Vaikams patinka atrasti, susipažinti, tyrinėti. Jei pavyksta idėją įgyvendinti patiems, tai ugdo jų pasitikėjimą savimi, skatina domėtis, tyrinėti ir būti savarankiškais.

Daugėlių lopšelio-darželio auklėtojos Raimonda Jablonskienė ir Virginija Jagminienė su priešmokyklinės „Kiškučių“ grupės ugdytiniais parengė projektą „Mano draugas – laikrodukas“. Projekto tikslas – nusiteikti džiugiai kūrybinei veiklai tenkinant vaikų poreikį suvokti laiko tėkmę, pažinti laikrodį ir bendradarbiauti. Taigi darželis ir „Kiškučių“ grupės ugdytiniai panoro pasitelkti ir savo partnerius – tai Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“. Specialiojo ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ir „Boružėlės“ taip pat paruošė savo kūrybinių darbų parodą pavadinimu „Tiksi, tiksi laikrodėlis“.

Vykdant projektą vaikai savo rankomis, padedami auklėtojų bei tėvelių, kūrė įvairaus dydžio, formos laikrodukus. Jų bibliotekoje – tikra gausybė: apvalūs ir kvadratiniai, dideli ir maži, iš popieriaus, plastmasės, kartono. Vaikų išradingumui ribų tikrai nėra.

Tad kviečiame visus susidomėjusius į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių adresu Vilniaus g. 15-1. Paroda veiks iki gegužės 1 d.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: