REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Saulės radijas“ kviečia DJ‘us siųsti savo muzikos selekcijas į laidą „BeLeo ritmu“

Kiekvieną ketvirtadienį „Saulės radijo“ eteryje nuo 21 val. skamba kuršėniškio BeLeo parinkta muzika laidoje „BeLeo ritmu“. Pirmoje laidos valandoje vyrauja kiek ramesnė nu disco, vocal house muzika, o antroje dalyje – geriausi šokių hitai. Penktadieniais laidos įrašus galima rasti BeLeo Mixcloud paskyroje (https://www.mixcloud.com/BeLeo/) arba facebook puslapyje (https://www.facebook.com/BeLeoLT/).

Jeigu jūsų muzikos stilius atitinka panašią muziką, kuri yra grojama laidoje „BeLeo ritmu“ kviečiame dalintis savo muzikos įžvalgomis ir rinkiniais. Siųskite el. paštu music@BeLeo.lt savo prisistatymus ir nuorodas į savo 30-60 minučių trukmės set‘us mixcloud ar soundcloud puslapiuose ir galbūt, būtent Tu skambėsi laidoje kartu „Beleo ritmu“.

Tai puiki proga parodyti save ir savo kuriamą muziką radijo eteryje, todėl  tikimės, kad jaunieji Šiaulių regiono  DJai ir prodiuseriai aktyviai prisijungs prie šios „Saulės radijo“ iniciatyvos ir jų muzika skambės ketvirtadienio vakarais nuo 21 val. laidoje „BeLeo ritmu“.

„Saulės radijo“ inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: