REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Teatralizuotas rytas vaikams „Aš esu knygos personažas“ Ginkūnų bibliotekoje

2017 metų  balandžio  4 dieną Ginkūnų  biblioteka  sukvietė mažuosius ginkūniečius į tradicinę vaikų knygos šventę. Šių metų knygos šventė, pavadinta „Aš esu knygos personažas“,  mažuosius džiugino, kaip niekad teatralizuota ir nuotaikinga programa. Pirmiausiai bibliotekoje viešėjo Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupė, kurią lydėjo pedagogė Inga Šležienė ir pedagogės padėjėja Irma Strolienė.

Rytas  prasidėjo nuo krokodilo Genos pasisveikinimo su mažaisiais lankytojais  ir pakvietimu sudalyvauti viktorinoje.  Dalyviams buvo sugalvota įdomi užduotis – atspėti paveikslėliuose esančius knygų personažus. Po to vaikai buvo pakviesti į Ginkūnų kultūros centro salę pasižiūrėti  Ginkūnų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinių spektaklio „Katės namai“. Spektaklį pastatė vyresnioji auklėtoja Simona Garbačiauskienė ir auklėtoja Rasa Lengvinaitė, joms talkino auklėtojos padėjėja Rasa Jakutienė. Vaikus sveikino ir jų pasirodymu džiaugėsi  Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos pedagogės ir jų ugdytiniai bei Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė. Po renginio mažieji aktoriai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir knygele. Bibliotekai ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir jų tėveliai bei auklėtojos padovanojo sukurtas knygeles.

Po nuotaikingo spektaklio, linksmų dainelių visi dalyviai buvo pakviesti bendrai nuotraukai su personažais. Smagios akimirkos iš susitikimo liks ne tik vaikų mintyse, bet ir linksmose nuotraukose.

Gabija Orlakaitė
Ernestos Masaitytės nuotraukos

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: