REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vaikiškos knygelės gimtadienis Gruzdžių Augutino Griciaus bibliotekoje Nuotraukos

Tradiciškai Gruzdžių  lopšelio-darželio „Puriena“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su auklėtoja Gintare Tautkiene per vaikiškos knygos gimtadienį skuba į biblioteką. Ir šias metais, balandžio 3 dieną visas būrys mažųjų knygelių mylėtojų sugužėjo į šventę ,,Į svečius kviečia pasaka“.

Šventiškai papuoštame vaikų literatūros skyriuje juos pasitiko bibliotekos lėlių teatro „Stebuklingas lagaminas“ veikėjai, kurie pakvietė vaikus į teatro kambarį, kur jų laukė Pasaka (vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė). Visada smagu susitikti ja, išgirsti kažką naujo. O šį kartą tai buvo linksmas pasakojimas apie keisto triušio nuotykį, pagal Emily Mackenzie knygelę ,,Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“.

Atėję į vaikų skyrių, darželinukai rado nuliūdusią vyresniąją bibliotekininkę Lionginą Šufinskienę, o ant stalo gulinčias ir  popierinėmis ašaromis verkiančias knygeles.  Kodėl knygelės verkia? Bibliotekininkė paaiškino, kad jos verkia, nes yra murzinos, sulankstytais lapais, su jomis vaikai blogai elgėsi. Kad knygeles išsaugoti, nelankstyti jų lapų, vaikai nusprendė pagaminti knygutėms skirtukus. Bibliotekininkėms padedant darželinukai įsitraukė į įdomią veiklą ir pagamino spalvingų ir  žaismingų knygų skirtukų.

Ir koks gi gimtadienis be torto. Tik šį kartą tai buvo ypatingas tortas – pagamintas iš pačių skaniausių pasaulyje saldainių. Taip nusprendė šventės dalyviai.

Visus nustebino tuo metu bibliotekoje vykstanti Reginos Žemeckienės ir Ritos Gaidamavičiūtės skirtukų paroda. Tai dvi kolekcininkės, kurios renka knygų skirtukus ir į parodą atnešė daugiau kaip 300 surinktų knygų skirtukų. Paroda vyks iki balandžio 14 d.

Liongina Šufinskienė ir Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: