REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Po antrųjų ketvirtfinalio rungtynių – du nežinomieji Nuotraukos

Prabėgo II ŠRVMKL ketvirtfinalių rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad SK „Kristalas“ ir SK „Kuršėnų senukai“ keliauja į pusfinalius tiesiogiai, o „Kužių“ – „Gruzdžių“ ir „Ginkūnų“ – „Naisių“ ekipoms prireiks trečiųjų rungtynių.

Visi rezultatai

Ketvirtajame tarpusavio susitikime Naisių „Naisių“ krepšininkams pagaliau pavyko pralaužti Ginkūnų „Ginkūnų“ ledus ir iškovoti taip reikalingą pergalę, bei išlyginti serijos rezultatą – 1-1.

Itin atkakliame mače įtampos netruko iki paskutinės minutės, rungtynės vyko taška į tašką, ir nors antrajame kėlinuke Naisių atstovams pavyko įgyti 7 taškų persvarą, ją kiek ginkūniškiai aptirpdė, o lemiamo ketvirčio pradžioje turėjo galimybę rungtynių kontrolę perimti į savo rankas, bet „Naisiai“ atsilaikė, apgynė savo tvirtovę ir laimėjo 66:61.

Įdomu tai, kad šiemet iš keturių tarpusavy žaistų mačų, tai buvo pirmoji Naisių komandos pergalė, tad serija keliasi į Ginkūnus, kur paaiškės pusfinalio dalyvis.

„Naisių“ komandos treneris Gediminas Šerepka džiaugėsi kovingumu: „Labai šaunus mačas, daug įtampos ir emocijų. Ačiū varžovams už tokią kovą. Visa rungtynių laiką akcentavome gynybą ir manau tikrai neblogai pavyko apsiginti, gaila tik, kad niekaip nepavyksta sužaisti gerai ketvirto kėlinio pradžią. Šią problemą turime visą sezoną, bet ačiū vyrams už kovingumą. Dabar grįžtam vėl į Ginkūnus kur tikiuosi vėl geros kovos ir pergales“.

Tuo tarpu „Ginkūnų“ ekipos vadovas Arnas Lukošaitis prisiminė rungtynių eigą: „Rungtynės buvo atkaklios, apylygės. Antro kėlinio pabaigoje šiek tiek į priekį pabėgo „Naisiai“. Tačiau mūsiškiai nepasidavė, kovojo iki galo. Ir ketvirtame kėlinyje priekyje jau buvome mes.  Visgi rungtynių pabaigoje labiau pasisekė naisiškiams, kurie ir šventė pergalę“.

„Pralaimėjome, nes darėme per daug vaikiškų klaidų ir neatkovojome kamuolių po savo krepšiu. Sveikinu varžovus su pergale ir lauksime jų Ginkūnuose, kur viskas prasideda iš naujo. Tikėkimės, fortūna šypsosis mums“, – tikėjosi A. Lukošaitis.

Naisių „Naisiai“ Ginkūnų „Ginkūnai“ 66:61
(17:18 22:13 12:14 15:16)

G. Milašauskas 15, A. Baliutavičius 13
L. Stankus 13, R. Vaitkevičius 11, A. Buivydas 11, R. Neimantas 11

Įspūdingos rungtynės vyko Kužių „Kužių“ tvirtovėje, kur kužiškiai antrose tarpusavio rungtynėse priėmė „Gruzdžius“, ir juos įveikė 101:96.

Ypač rezultatyviose rungtynėse krepšinio sirgaliai stebėjo dvi skirtingas krepšinio dramas – pirmus du ir paskutinius kėlinius. Pirmoje pusėje dominavo šeimininkai, kurie įgijo net 30 taškų persvarą (62:32), o antroje pabudo svečiai, sugebėję lemiame ketvirtyje skirtumą sumažinti iki kelių metimų, ir sugražinę intrigą į rungtynes. Vis gi įspūdingo sugrįžimo gruzdžiškiams neužteko, šeimininkai sugražino kontrolę į savo rankas ir po didelių vargų šventė pergalę bei išlygino serijos rezultatą 1-1.

„Kužių“ ekipos vadovas Antanas Kievišas lygino abi serijos rungtynes: „Sužaistos  dvi rungtynės. Jei pirmose  kova vyko taškas į tašką ir pergalei gale pritrūko protingesnių sprendimų ir šalto proto, tai antrose mūsų jaunimas su keliais patyrusiais senbuviais ėmėsi kitokios taktikos“.

„Rungtynės vyko dvejais etapais. Pirmoje pusėje varžovas buvo pasiųstas į nokdauną, o antroje patys vos jo negavom. Čia vėl išryškėja patirties stoka. Trečia kėlinį dar laikėmės gana gerai, bet ketvirtame iš žaidimo iškritus keliems svarbiems žaidėjams jaunimui „kinkos“ ir sudrebėjo“. „Nemanau, kad iš trenerio po rungtynių komanda gavo daug pagyrų, ypač po nekaip sužaistos antros pusės, bet aš tikrai noriu pagirti vyrukus už rungtynes, kuriose buvo visko, gražių metimų, blokų, kietos kovos tiek iš vienos tiek iš kitos pusės. O svarbiausiai pasiektas teigiamas rezultatas. Belieka tikėtis kad treneris sugebės tinkamai nuteikti ir įkvėpti  žaidėjus trečiai kovai ir taip pasiekti  šio sezono užsibrėžtus tikslus“, – vylėsi A. Kievišas.

Kužių „Kužiai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 101:96
(29:16 33:16 22:29 17:36)

Kužių „Kužiai“: A. Averlingis 29, S. Šapas 22
Gruzdžių „Gruzdžiai“: Š. Bernotas 24, A. Vozgirdas 23

Techninis pralaimėjimas įskaitytas Kuršėnų „Entuziastams“, kurie nesusirinko į atsakomąsias rungtynes prieš Kuršėnų SK „Kristalo“ ekipą. 0:20, antroji pergalė varžovams ir SK „Kristalas“ keliauja į pusfinalį, kur lauks„Naisių“ ir „Ginkūnų“ ekipų tarpusavio trečių rungtynių nugalėtojo.

Kuršėnų „Entuziastai“ – Kuršėnų SK „Kristalas“ 0:20

Daug vargo SK „Kuršėnų senukai“ neturėjo ir antrose rungtynėse, kur pergalę pasiekė 37 taškų skirtumu. Tiesa, pirmoje rungtynių pusėje daugėliškiai gana rimtai priešinosi be Dainiaus Brazio, kuris pirmajame ture įmetė 31 tašką, rungtyniavusiems „senukams“ (30:44), o trečiajame skirtumą sumažino iki padorių 12 taškų, bet, kaip šiemet kone įprasta, šeimininkai stipriai „praleido smūgį į paširdžius“ ketvirtajame, kuomet pralaimėjo kėlinuką 20 taškų skirtumu (10:30) ir baigė sezoną bendru rezultatu 0:2, tuo tarpu SK „Kuršėnų senukai“ keliauja į pusfinalį, kur lauks„Gruzdžių“ ir „Kužių“ batalijų nugalėtojo.

Daugėlių „Flamingas“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 53:90
(14:24 16:20 18:16 10:30)

Daugėlių „Flamingas“: M. Veresovas 16, A.Žiauberys 10
Kuršėnų SK „Senukai“: A. Liulys 17, E. Sparvelis 12, A. Urbonas 12, S. Šimaitis 12

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Atkrintamųjų medį rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Gegužės mėnesį
13 – 17 val. Kuršėnų kultūros centro diskotekų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com.

Iki gegužės 10 d.
10 – 15 val. Kuršėnų kultūros centro diskotekų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) meno mokyklos dailės skyriaus mokinių meninių darbų paroda.

Gegužės 2 d.
15.00 val.
Kūrybos namuose parodos atidarymas. Kartu atidaroma ir Kūrybos namų ugdytinės Emos Andrijauskaitės autorinių darbų paroda.

Gegužės 2 – 11 d.
Kūrybos namuose ugdytinių kūrybinių darbų paroda, kurios metu vyks atvirų durų dienos bei vedami edukaciniai užsiėmimai. Parodą galima aplankyti darbo dienomis nuo 10.00 iki 16.00 val. Edukaciniai užsiėmimai vedami nuo 14.00 iki 16.00 val. Susitarus iš anksto, edukacinių užsiėmimų laiką galima keisti.

Iki gegužės 23 d.
8-17 val. pirmadieniais-penktadieniais tautodailininkų Marytės Janulienės ir Ryčio Milkinto autorinių darbų paroda.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Gegužės 25 d.
17:30 val. Kuršėnų kultūros centro diskotekų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) teorinis – Praktinis užsiėmimas „JUOKO JOGA“. Lektorė –Ingrida Kazragytė.

Gegužės mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

ŠRVMKL. ATKRINTAMOS

Balandžio 28 d.
18 val. S. Anglickio mokyklos sporto salėje Rungtynės dėl 3 vietos
20 val. S. Anglickio mokyklos sporto salėje Finalas

Trečiojo amžiaus universitetas

Balandžio 19 d.
15 val. (trečiadienis) Menų ir kultūros fakultetas. Atvelykio šventė ir margučių paroda „Tuk tuk pavasaris“. Lektorius /atsakingas asmuo: Albina  Budreckienė – teatro studijos vadovė. Vieta: Švietimo centras

Balandžio 26 d.
15 val. (trečiadienis) Sveikatos fakultetas. Paskaita „Erkės ir jų platinamos ligos“. Lektorius /atsakingas asmuo: Edvinas Pečiukėnas –Šiaulių r. visuomenės sveikatos biuro direktorius. Vieta: Švietimo centras

Balandžio 26 d.
(trečiadienis) „Kur aukštas klevas“. Dainų studijos išvyka į Respublikinį vokalinių ansamblių festivalį – konkursą Linkuvoje. (išvykimo laikas,vieta, kaina pagal susitarimą). Lektorius /atsakingas asmuo: Lina Jaroševienė – dainavimo studijos vadovė. Vieta: Linkuva

Balandžio 29 d.
15 val. (trečiadienis) Informacinių technologijų fakultetas. Kompiuterinio raštingumo pagrindai. Lektorius /atsakingas asmuo: Remigijus Danielius – švietimo centroi IT specialistas. Vieta: Švietimo centras

Kiekvieną penktadienį
14 val. Dramos studija. Lektorius /atsakingas asmuo: Albina Budreckienė – dramos studijos vadovė. Vieta: Pavenčių mokykla

Kiekvieną ketvirtadienį
15 val. Anglų kalbos fakultetas. Lektorius /atsakingas asmuo: Valdonė Verseckienė – anglų kalbos fakulteto vadovė. Vieta: Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija

Kiekvieną ketvirtadienį
12 val. Dainavimo studija. Lektorius /atsakingas asmuo: Lina Jaroševienė – dainavimo  studijos vadovė. Vieta: Kuršėnų meno mokykla

Pastaba: papildoma informacija telefonu 8 41 372148 – švietimo centras, 860116144 – Lina Kasparienė – metodininkė

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close