Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Aiškūs visi ŠRVMKL finalinio ketverto dalyviai

Po trečiųjų ketvirtfinalio rungtynių paaiškėjo, kad į pusfinalį po metų pertraukos patenka „Ginkūnai“ ir pernai ketvirti likę „Gruzdžiai“, atitinkamai įveikę „Naisius“ ir „Kužius“.

Lemiamas antrasis kėlinukas

Ginkūnuose vykusiose dvikovoje vietos „Ginkūnai“ antrajame kėlinuke svečiams leido įmesti tik 4 taškus ir įgijo 15 taškų persvarą, tačiau kai rodės, kad palūžę svečiai jau kraunasi lagaminus namo, jie iššovė trečiajame ir pavijo iki 6 taškų bei gražino intrigą į rungtynes.

Visgi lemiame ketvirtyje kiek stipresni buvo pirmieji, kurie ir laimėjo 68:60 ir pateko į pusfinalį, kur jų jau laukia SK „Kristalo“ vyrai.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – Naisių „Naisiai“ 68:60
(20:18 17:4 11:20 20:18)

Ginkūnų „Ginkūnai“: A. Bačkys 21, R. Vaitkevičius 15
Naisių „Naisiai“: A. Ščevinskas 18, G. Milašauskas 13

Rezultatyviose rungtynėse – „Gruzdžių“ triumfas

Visą seriją rezultatyviai abi žaidusios ekipos nestabdė arklių ir paskutiniame ketvirtfinalio mače. Taškas į tašką vykusiose rungtynėse nei viena ekipa neturėjo stiprios persvaros, o ją į savo pusę patraukė šeimininkai, spurtavę po ilgosios pertraukos geros gynybos dėka ir įgiję 8 taškų persvarą (74:66).

„Kužiai“ lemiame ketvirtyje puolė lyginti rezultato ir kelis kartus buvo priartėję prie varžovų, tačiau gruzdžiškiai laikė pergalės gijas jau savo rankose ir laimėjo rungtynes 99:90 bei pateko į pusfinalį, kur jų jau laukia SK „Kuršėnų senukai“.

Po rungtynių „Gruzdžių“ komandos vadovas Aurimas Skėrys džiaugėsi pergale: „Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos, skirtumas keitėsi tai į vieną tai į kitą pusę. Nuo trečio kėlinio varžovus pradėjome spausti po visą aikštę ir tai leido kėlinį laimėti 7 taškais. Ketvirtas kėlinys vyko lygiai Kelis kartus Kužiai buvo priartėję per kelis metimus, bet ilgesnis Gruzdžių suolelis ir didesnė  žaidėjų patirtis, leido išlaikyti iki rungtynių pabaigos teigiamą rezultatą“.

„Noriu padėkoti Kužių komandai už visas atkaklias varžybas. O mes kovosime dėl medalių“, – žadėjo A. Skėrys.

Tuo tarpu „Kužių“treneris E.Averlingis apgailestavo dėl kitokios rungtynių baigties nei tikėjosi: „Po atkaklių varžybų, deja, bet pralaimėjome“.

„Buvo sunkios ir įtemtos varžybos, tačiau laimėjo tie ,kurie buvo verti pergalės, bent jau šį kartą. Norėčiau padėkoti savo komandai ,kuri šį sezoną pasirodė neprastai, nors manau kad galėjome truputėlį ir geriau. Sezono pabaigoje pritrūkom dviejų svarbių starto penketo žaidėjų, tikėkimės kitais metais būsime atsakingi it dažniau rinksimės į treniruotes. Sėkmės visoms komandoms“, – linkėjo sėkmės. A. Averlingis..

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kužių „Kužiai“ 99:90
(26:23 24:26 24:17 25:24)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: O. Bugys 23, Š. Bernotas 21
Kužių „Kužiai“: T. Čeputis 24, A. Averlingis 20

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Kovo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki kovo 5 d.
Pirmadienį -penktadienį 8 val. -17 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Šiaulių rajono tautodailininkų darbų parodos atidarymas.

Kovo 11 d.
12 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kuršėnų meno mokyklos dailės skyriaus auklėtinių kūrybos darbų parodos atidarymas.

EDUKACINĖ VEIKLA

Kovo mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniai – penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.