REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Knygų pristatymo konkursas Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizuoja regioninį Knygų pristatymo konkursą vaikams ir jaunimui. Konkurso tikslas – populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams, skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti ir įtaigiai pristatyti knygas. Gavę pakvietimą dalyvauti, Kuršėnų Vytauto Vitkausko Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės noriai sutiko ir ėmė intensyviai ruoštis.

2017 metų balandžio 21 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje įvyko knygų pristatymo atrankinis konkursas, skirtas 17-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Jo metu pasirodė moksleiviai iš trijų amžiaus kategorijų: ketvirtokė Livija Staponkutė iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, septintokai Ema Stonytė ir Ugnius Trikšis iš Daugėlių pagrindinės mokyklos bei Kuršėnų Vaikų globos namų auklėtiniai. Bibliotekininkės buvo sužavėtos mokinių išradingumu! Ir teatralizuoti vaidinimai, ir skaidrių, filmukų rodymas. Vaikai knygas pristatė išraiškingai, sudominančiai, entuziastingai, linksmai bei tikrai rimtai pasiruošę. Nors ir reikėjo išrinkti tris prizines vietas, tačiau apdovanoti buvo visi. Pasirodžiusieji gavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos įsteigtus prizus bei padėkas.

Gegužės 10 d. mokiniai, kurie nesibaimina iššūkių ir nuotykių, gali nustebinti ir mėgsta skaityti dalyvaus Knygų pristatymo konkurse Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Tikimės, kad knygų pristatyme dalyvavusieji, šauniai ir įdomiai pasirodę, lygiai taip pat gerai pasirodys ir viešojoje bibliotekoje. O stengtis verta – visų laukia atminimo dovanos ir itin vertingi prizai. Tad linkime sėkmės!!!

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: