REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje Nuotraukos

Yra vietų, kuriose kaip niekur kitur aiškiai jauti savo būties laikinumą, savo pažinimo ribotumą, o kartu – žmonijos sukauptos patirties gelmes ir svaiginančią pasaulio įvairovę. Viena iš tokių vietų – biblioteka. Čia visada žengi žinodamas – neaprėpsi, neįveiksi, atsiplėši tik mažą skiautelę iš beribio ir margo informacijos audinio. Ir dėl jų, tų skiautelių, čia vis grįši ir grįši.

Rita Urnėžiūtė
Žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausioji redaktorė

Linksmai šurmuliuodami 2017 metų balandžio 26 dieną  kuršėniškiai rinkosi į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vykstančią popietę „Bibliotekos vizija bendruomenės akimis“. Visi skubėjo pasveikinti  bibliotekos darbuotojas ir skaitytojus Nacionalinės bibliotekų savaitės proga.

Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė  pasveikino bibliotekos globėjos Rimos Baškienės ir savo vardu bibliotekos  bendruomenę, padovanojo knygą, mielai sutiko prisidėti prie vykdomų projektų, pasidžiaugė aktyviais ir geranoriškais  kuršėniškiais.

Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro muzikinės grupės „Neto“ (vadovė – Nerilė Bernotienė) atlikėjai žavingai, jaunatviškai sudainavo  dvi romantiškas dainas.

Bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė padėkojo bibliotekos bičiuliams už aktyvų  bendradarbiavimą ir pagalbą, apžvelgė nuveiktus darbus, pakvietė dalyvauti gausiuose 2017 metų renginiuose.

Vyresnioji bibliotekininkė, tautodailininkė  Asta Urbelienė, daug metų džiuginanti savo unikaliais rankdarbiais, kvietė kuršėniškius į planuojamus edukacinius užsiėmimus ir Tautinio kostiumo metams skirtas akcijas.

Vyriausioji bibliotekinė Vida Ragauskienė supažindino su Šiaulių rajono Jaunimo reikalų tarybos dalinai finansuotais  projektais „Petankė pasirinko Kuršėnus“ ir „Nežiopsok, kas dar liko užfiksuok! II etapas“.

Istorikas, mokytojas, Metų kuršėniškis 2016, Rolandas Tamošaitis „pavedžiojo“ popietės dalyvius, jaunuosius projekto vykdytojus po Kuršėnų gatveles, parkus, kiemus, piliakalnius. Pamokė, kaip teisingai fotografuoti, užrašyti prisiminimus, pasiryžo nuvežti prie tolimesnių objektų.

Mokytojas netgi parodė, kaip žaisti Petankės žaidimą, maloniai pažadėjo visokeriopai prisidėti prie vykdomų veiklų.

Popietės dalyviai savo žinias apie Kuršėnus pasitikrino dalyvaudami viktorinoje „Tai  matau kasdien mieste“. Laimėti prizai pralinksmino istorijos žinovus, sutikusius noriai skaityti bibliotekoje, dalyvauti projektinėse veiklose.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos informacija

2017 04 26

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: