REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

2017 m . gegužės 2- 11 dienomis Kūrybos namuose eksponuojama ugdytinių  kūrybinių darbų paroda

2017 m. gegužės 2 dieną į parodos atidarymą Kūrybos namuose susirinko gausus būrys dalyvių, svečių. Tą dieną Kūrybos namų foje pasipuošė būrelių ugdytinių linksmais, spalvingais, skatinančiais kurti darbeliais.

Šventę pradėjo Kūrybos namų  direktorė Nijolė Pocienė. Su pasididžiavimu pasakojo, kad Kūrybos namuose  puoselėjamos etnokultūrinės vertybės, ugdomas mokinių kruopštumas, darbštumas. Padėkojo mokiniams už gausią kūrybinių darbų parodą.

Galima pasidžiaugti, jog parodą papildė dailiųjų amatų būrelio ugdytinės Emos Andrijauskaitės pirmoji autorinė darbų paroda. Ema Kūrybos namus lanko nuo šeštos klasės, šiandien ji jau dvyliktokė. Pastebėjus, kad prikaupta  nuostabių darbelių, buvo pasiūlyta jais pasidalinti su Kuršėnų bendruomene. Jos svajonė – savo ateitį sieti su menais, kūryba, grožio puoselėjimu. Į parodą Ema pasikvietė savo mokytojas: Kuršėnų Pavenčių mokyklos dailės mokytoją Almą Stugienę, Ivinskio gimnazijos dailės mokytoją Žygintą Ivanavičienę, technologijų mokytoją Aliną Gricienę.

Emai įteiktas padėkos raštas už surengtą autorinių darbų parodą, ilgametę, nuoširdžią ir kūrybingą veiklą Kūrybos namų būreliuose. Padėkos žodį tarė  Ema ir dailiųjų amatų būrelio vadovė Rasa Balčiūnienė.

Apžiūrint parodą buvo galima pastebėti, kad   vienų darbeliai buvo tik pirmasis bandymas praktiškai įgyvendinti savo idėjas, kitų – jau rimtesni, daugiau kūrybos bei kantrybės reikalaujantys darbai.

Patys geriausi būrelių ugdytiniai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Parodą galima lankyti ir pasidžiaugti kūrybiniais darbeliais iki gegužės 11 d.

Rasa Balčiūnienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: