REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: Kuršėnų viešasis transportas – kodėl pokyčiai į blogąją pusę?

Mieli Kuršėnų autobusų parko darbuotojai, man, galbūt kaip ir kitiems kuršėniškiams iškilo susisiekimo su Šiauliais klausimas. Visi žinome, jog nuo 2017 m. balandžio 1 dienos keitėsi mikroautobusų tvarkaraštis ne tik į Šiaulius, bet ir aplinkinius kaimus (http://www.siauliuraj.lt/Gyventojams776453565). Sutinku, ne kiekvieną dieną reikėjo autobusų kas 10 – 15 minučių, tačiau visi žinome, kad 15 – 18 valandomis iš Šiaulių Kuršėnų link važiuoja gana daug žmonių (pagrinde mokiniai, studentai, dirbantys žmonės), todėl į mikroautobusus, kurie pagal naują tvarkaraštį važiuoja kas 20 minučių, paprasčiausiai netelpame vien laukiantys prie autobusų stoties, o kur dar maždaug pusė (o kartais ir tiek pat) žmonių laukiančių prie turgavietės „Dvaras“. Balandžio 18 dienos atveju, vienas iš autobusų (pagal tvarkaraštį 15:40) tiesiog nepasirodė, todėl teko laukti ne 20 minučių, o 40 minučių. Žmonių tikrai nesumažėjo, jų atsirado beveik dvigubai. Ir šis atvejis ne vienintelis, panašių atsiliepimų pastebėjau Facebook grupėje „Už geresnius Kuršėnus“. Šio pastebėjimo esmė ta, kad gerbiami vairuotojai važiuotų pagal tvarkaraštį, o gerbiama administracija, pagalvotų kaip reikia užtikrinti, kad važiuotų visi tvarkaraštyje nurodyti autobusiukai.

Kadangi jau rašau, noriu atkreipti dėmesį ir į Kuršėnų miesto autobusų vairuotojų punktualumą. Pastariesiems tvarkaraštis skirtas tik orientuotis kada maždaug atvažiuoti. Laukiant autobuso prie stoties net nežinai ko tikėtis – vėluojančio autobuso ar kelionės namo pėsčiomis. Gal kartą per mėnesį pasitaiko sulaukti autobuso laiku – pagal naujai pritaisytus tvarkaraščius. Tai nutinka ne tik važiuojant nuo stoties link Daugėlių, tas pats būna ir ryte, ar kokią kitą dieną (žodžiu, nesvarbu koks autobusas – dažniausiai tenka laukti apie 4 – 8 minutes, o kartais ir ilgiau). Savaitgaliais atsitinka ir tokių linksmybių, kad autobusas visai nepasirodo, nes nuvažiavo anksčiau.

Tikiuosi, kad į šį straipsnį sulauksiu bent kokios reakcijos iš Kuršėnų autobusų parko administracijos, ko, deja, nepavyko sulaukti parašius laišką autobusų parko administracijai oficialiai nurodytu elektroniniu paštu (aparkas85@gmail.com)

Giedrė Rėvutaitė

P.S. gyventojų atsiliepimai apie Kuršėnai – Šiauliai – Kuršėnai mikroautobusus ir punktualumą.

https://www.facebook.com/groups/1921851414727892/permalink/1922021344710899/?pnref=story

https://www.facebook.com/groups/1921851414727892/permalink/1921878428058524/

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: